ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

هشدار جدی نتانیاهو به حزب الله

© AP Photo / Sebastian Scheinerهشدار جدی نتانیاهو به حزب الله
هشدار جدی نتانیاهو به حزب الله - اسپوتنیک ایران
در صورت رویارویی نظامی حزب الله، اسرائیل ضربه سختی به او می زند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از سخنان بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل در روز پنجشنبه در محل اقامت خود، در صورت رویارویی "حزب الله"، اسرائیل ضربه سنگینی به این کشور وارد می کند.
نتانیاهو در این خصوص گفت: "اگر حزب الله خواهان رویارویی به ما باشد، آنچه را که حتی تصورش را نمی کند به وقوع می پیوندد و اسرائیل ضربه بزرگی به حزب الله وارد خواهد نمود".

نصرالله: مراقب باشید، ما موشک های دقیقی در اختیار داریم - اسپوتنیک ایران
نصرالله: مراقب باشید، ما موشک های دقیقی در اختیار داریم

این اظهار نظر نتانیاهو در پاسخ به سخنان رهبر "حزب الله" سید حسن نصرالله می باشد، زیرا رهبر حزب الله اعلام کرده بود که این جنبش برخلاف تلاش های اسرائیل، موفق به دستیابی به چندین موشک با دقت بسیار بالا شده است.
سید حسن نصر الله پیش از این گفت: "اگر اسرائیل جنگ با لبنان را پیاده کند، در آنصورت منتظر سرنوشتی باشد که او هرگز انتظار آن را نمی برد".
پیشتر در ماه سپتامبر، اسرائیل اذعان نمود که در طی 18 ماه گذشته بیش از 200 حمله هوایی به سوریه انجام داده است، که در آن نیروهای "حزب الله" در حال مبارزه در کنار دولت بشار اسد است.
گفتنی است، پیش از این سید حسن نصرالله رهبر جنبش اسلامی حزب الله در این خصوص گفت: مواظب باشید، هر آنچه که شما تا به امروز انجام داده اید، کمک نکرده. ما موشک هایی با دقت پایین، بالا و بسیاری از ابزار دیگر در اختیار داریم.
وی گفت: اگر اسرائیل در جنگ در لبنان مداخله کند، با چنین ضربه ای مواجه خواهد شد که حتی تصورش را هم نمی کند.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала