ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

توریست ها بیشتر به کدام کشورها سفر می‌کنند

© AFP 2021 / Joel Sagetتوریست ها بیشتر به کدام کشورها سفر می‌کنند
توریست ها بیشتر به کدام کشورها سفر می‌کنند - اسپوتنیک ایران
کدام کشورها بیشترین تعداد توریست و بالاترین نرخ افزایش گردشگر را در سال 2018 داشته‌اند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از Daily Mail، سازمان جهانی گردشگری سازمان ملل متحد لیستی از کشورهایی را که بیشترین بازدید خارجی را داشته اند، تهیه کرده است.
در رتبه نخست فرانسه قرار دارد که این موقعیت را برای دو سال حفظ کرده است. در سال 2017، 86.9 میلیون گردشگر از فرانسه بازدید کرده‌اند. در رتبه دوم، اسپانیا با 81.8 میلیون نفر توریست و در رتبه سوم ایالات متحده با75.9 میلیون توریست قرار دارند.
علاوه بر این، سازمان جهانی گردشگری کشورهایی که بیشترین رشد را در زمینه گردشگری داشته‌اند،منتشر نموده است. مصر با رشد 55.1 درصدی بازدید کنندگان خارجی در سال 2017 در مقایسه با سال 2016 در رتبه نخست قرار گرفته است. تعداد کل توریست های این کشور 8.6 میلیون نفر بوده است. محبوب ترین شهرهای مصر عبارت بودند از الأقصر و گیزا. در رتبه دوم یک کشور آفریقایی دیگر به نام توگو قرار دارد و مکان سوم هم متعلق به ویتنام است.
گفتنی است پیش از این در سپتامبر TripAdvisor (بزرگترین منبع گردشگری)، لیستی از بهترین موزه های جهان در سال 2018 را ارائه کرده بود.موزه اورسی پاریس در صدر این لیست و در مکان های دوم و سوم موزه ملی یادبود 11 سپتامبر و موزه متروپولیتن نیویورک قرار داشتند و به دنبال آنها موزه بریتانیا در لندن و موزه ملی پرادو در مادرید در این لیست بودند.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала