ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

داور زن ایرانی، فوتسال آقایان را قضاوت کرد + عکس

© AP Photo / Matthias Schraderداور زن ایرانی، فوتسال آقایان را قضاوت کرد
داور زن ایرانی، فوتسال آقایان را قضاوت کرد - اسپوتنیک ایران
داور بین المللی فوتسال ایران در بازی های فوتسال دانشجویان جهان در آلماتی قزاقستان دو بازی آقایان را سوت زد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ورزش سه؛ گلاره ناظمی، داور بین المللی فوتسال ایران در بازی های فوتسال دانشجویان جهان در آلماتی قزاقستان دو بازی آقایان را سوت زد.
دو مسابقه ای که گلاره ناظمی در بازی های فوتسال دانشجویان آنها را قضاوت کرد بازی کرواسی — چین و بازی نیوزیلند روسیه بود که در بازی اول سر داور و در دیدار دوم داور دوم بود.

او در پاسخ به این سوال که با توجه به محدودیت ها مراسم ابتدای بازی یعنی دست دادن به کاپیتان ها دو تیم را چگونه به جا آورد، گفت: هیچ مشکلی در این زمینه نبود. به سبک ژاپنی به کاپیتان های دو تیم ادای احترام کردیم و مراسم ابتدای بازی را به جا آوردیم. 

داور بین المللی فوتسال ایران در این بازی ها علاوه بر دو بازی آقایان 7-8 بازی بانوان را سوت زده بود و هم چنین در بازی پایانی خانم ها که بین دو تیم روسیه و پرتغال برگزار شد داور سوم بود.

اما نکته قابل تامل این بازی ها سوت نزدن گلاره ناظمی در بازی اسرائیل — کانادا بود. امتناع وی از حضور در این بازی می رفت برایش دردسرساز شود که با توضحیات قانع کننده اش هم چیز ختم به خیر شد. او در این باره می گوید: وقتی به مسئولین برگزاری این بازی گفتم نمی توانم بازی را قضاوت کنم خیلی ناراحت شدند و تاکید می کردند مسایل سیاسی را نباید وارد ورزش کرد که من توضیح دادم بازیکنان دو تیم را ندیده ایم و اصلا مشکلی با آنها ندارم اما به احترام به قوانین سرزمینی که در آن زندگی می کنم نمی توانم این بازی را سوت بزنم. بعدها آنها این توضیح من را درک کردند و اجازه دادند به مسیر ادامه دهم و بازی های بعدی را سوت بزنم.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала