ثبت نام با موفقیت انجام شد!
را دنبال کنید لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل

تلگرام، تسلیم شد

© Sputnik / Kirill Kallinikov / ورود به گالری تصاویرتلگرام، تسلیم شد
تلگرام، تسلیم شد - اسپوتنیک ایران
در نهایت پیام رسان تلگرام، با انتشار اطلاعات و شماره تلفن های تروریست ها به دولت روسیه موافقت نمود.

به گزارش اسپوتنیک، شبکه تلگرام در نهایت تصمیم گرفت تا نشانی آی پی تروریست ها را افشا کندو

بر اساس تصمیم دادگاه تاگانسکی، تلگرام موظف به انتشار اطلاعات تروریست ها به دولت روسیه می باشد و پس از گذشت چند ماه، تلگرام با این امر موافقت نمود.

به گفته وکیل این شبکه اجتماعی آقای "پاول چیکوف" در حال حاضر تلگرام به دستور دادگاه تصمیم دارد تا آدرس آی پی و شماره تلفن برخی مخاطبان مربوط به پرونده های تروریستی را منتشر نماید.

همچنین گزارش شده است که این مورد تنها در خصوص پرونده های خاص تروریستی است و تلگرام با دادن کلی اطلاعات مخالفت نموده است.

آنچه که به کمک تلگرام یاد گرفتیم +عکس - اسپوتنیک ایران
آنچه که به کمک تلگرام یاد گرفتیم +عکس

وکیل تلگرام در این خصوص گفت: "ما به عنوان نمایندگان تلگرام حق و حتی وظیفه مقامات برای مبارزه با تروریسم را درک می کنیم. راه حل ارائه تلفن و آی پی این افراد است و ما مکاتبات را افشا نخواهیم کرد".

چیکوف گفت: این پیام رسان هر شش ماه گزارش هایی را درباره همکاری با خدمات ویژه دولت در زمینه تروریسم منتشر خواهد کرد، اما تا کنون چنین مواردی از استفاده از تلگرام ذکر نشده است.

گفتنی است، سازمان نظارت بر رسانه های روسیه روز 6 آوریل 2018 از دادگاه درخواست کرد به خاطر امتناع تلگرام از واگذاری کلید های رمزگشایی به سازمان امنیت فدرال روسیه مجوز فیلترینگ این پیام رسان را صادر کند. وکلای مدافع تلگرام اعلام کردند مطالبات سازمان امنیت روسیه به دلایل فنی قابل اجرا نیست. خود پاول دوروف، موسس تلگرام اعلام کرد این پیام رسان به چنین کاری تن درنخواهد داد چون مدافع آزادی بیان و مصونیت زندگی خصوصی است. روز 13 آوریل یکی از دادگاه های محلی مسکو درخواست سازمان نظارت بر رسانه های روسیه درباره فیترینگ تلگرام در روسیه را قبول کرد.

 

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала