ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

ترامپ نمی تواند علیه ایران اقدامی صورت دهد

© AP Photo / Ebrahim Noroozi, Fileترامپ نمی تواند علیه ایران اقدامی صورت دهد
ترامپ نمی تواند علیه ایران اقدامی صورت دهد - اسپوتنیک ایران
رئیس سازمان بسیج مستضعفین ایران اعلام کرد: سخنانی که ترامپ علیه ایران بیان می‌کند، جنگ روانی است و او غلط می‌کند که بخواهد علیه ایران اقدامی انجام بدهد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، سردار سرتیپ غلامحسین غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در گفت‌وگویی در خصوص مواضع اخیر رئیس جمهور آمریکا علیه ایران اظهار داشت: سخنانی که ترامپ علیه ایران بیان می‌کند، جنگ روانی است و او غلط می‌کند که بخواهد علیه ایران اقدامی انجام بدهد.

وی افزود: ما از اصول و باورهای انقلابی خود کوتاه نمی‌آییم و در برابر زیاده‌خواهان، مستکبران و زورگویان ایستادگی خواهیم کرد؛ آن عده‌ای هم که مغلوب جنگ روانی این رئیس جمهور دیوانه شده‌اند، بدانند که آمریکا به کمتر از نابودی ما راضی نخواهد شد.

سردار غیب‌پرور تاکید کرد: مردم و نیروهای مسلح در برابر دشمنان ایستادگی خواهند کرد و کوتاه نخواهند آمد. اعتقاد ما بر این است که راه سعادت و پیشرفت، مقاومت و ایستادگی در برابر بدخواهان و دشمنان است.

پیش از این دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا با انتشاری پیامی در توئیتر خود خطاب حسن روحانی رئیس جمهور ایران گفت: دیگر هرگز ایالات متحده را تهدید نکن، در اینصورت پیامدهایی را خواهید دید که کمتر کسی در طول تاریخ دیده است. ما دیگر کشوری نخواهیم بود که کلمات جنون‌آمیزتان درباره خشونت و مرگ را تحمل کنیم. مراقب باش!

 

 

 

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала