ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

6 سلاح برتر روسیه معرفی شد

© Photo / Uralvagonzavod6 سلاح برتر روسیه معرفی شد
6 سلاح برتر روسیه معرفی شد - اسپوتنیک ایران
نشریه صنعت نظامی در گزارشی فهرستی از 6 تسلیحات نظامی برتر روسیه را منتشر نمود.

به گزارش اسپوتنیک، به نقل از  "نشریه صنعت نظامی" روسیه حداقل شش نوع سلاح در اختیاردارد که از جایگاه ویژگی های تاکتیکی و تکنیکی برتر از نمونه های مشابه غربی خود است. 

فهرست منتشر شده درروزنامه روسی شامل یک سیستم راکتی استراتژیک ثابت سوخت مایع با راکت بالستیک بین قاره ای  "سرمت"، و همچنین مجتمع حمل و نقل هوایی " پاکفا" می باشد.
تانک T-14 " ارماتا" مجهز به پلتفرم واحد، سیستم موشکی دوربرد چند منظوره S-500 دفاع هوایی، سیستم راکتی ضد ماهواره‌ ای نودول، سیستم رادیوالکترونیک مختل کننده ارتباطات ماهواره ای Tirada-2S نیز از جمله سلاح های برتر روسیه در جهان هستند.
یوری بوریسوف، معاون نخست وزیر روسیه پیش از این اعلام نمود که جدیدترین سلاح ها باید تا سال 2018-2027 در اختیار نیرو های مسلح قرار گیرند. 
در تاریخ جولای سال جاری یک تن از اعضای اکادمی علوم موشکی توپخانه‌ای روسیه، آقای کنستانتین سیواک اعلام نمود که "علی الرغم آنکه موشک های ما با عظمت و قوی هستند اما برای نیروهای مسلح روسیه کافی نیست. در حالی که آمریکایی ها سلاح های بدتر از ما دارند، اما تعداد آنها در ارتش آن کشور بی شمار است". بدین جهت روسیه در حال تجهیز نمودن بیشتر ارتش خود به سلاح های جدید است. 

 

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала