فوتبالیست های تیم بلژیک تیم انگلیس را شکست دادند

© REUTERS / Eric Vidalبازیکنان تیم بلژیک
بازیکنان تیم بلژیک - اسپوتنیک ایران
Telegram
تیم بلژیک برنده رقابت های مرحله گروهی جام جهانی شد.

به گزارش اسپوتنیک، فوتبالیست های تیم بلژیک در مرحله نهایی رقابت های گروهی جام جهانی 2018 روسیه تیم انگلیس را شکست دادند.

دیدار دو تیم در کالینینگراد برگزار شد و با نتیجه یک بر صفر به سود تیم بلژیک به پایان رسید. گل در دقیقه 51 بازی توسط آدنان یانوزای هافبک تیم بلژیک زده شد.

هر دو تیم زودتر از موعد وارد مرحله یک هشتم نهایی شدند. تیم بلژیک در سه بازی پیروز  شد و با 9 امتیاز در ردیف اول گروه خود قرار گرفت و تیم انگلیس با 6 امتیاز در ردیف دوم جا گرفت.

امروز 28 ماه ژوئن تیم لهستان در آخرین بازی گروهی جام جهانی در روسیه از تیم ژاپن شکست خورد. این بازی در ولگاگراد با نتیجه 1 بر صفر به سود تیم ژاپن به پایان رسید.

تیم کلمبیا نیز با حساب 1 بر صفر تیم سنگال را شکست داد و به پلی آف راه یافت.

مسابقات جام جهانی فوتبال از روز 14 ژوئن تا 15 ژوئیه 2018 در 12 استادیوم در 11 شهر روسیه از جمله مسکو، کالینین گراد، سن پترزبورگ، ولگاگراد، کازان، نیژنی نووگورود ، سامارا، سارانسک، روستوف نا دنو، سوچی و یکاترینبورگ برگزار خواهد شد.

در برنامه "مترو مسکو" راهنمای یافتن دو ورزشگاه "اسپارتاکوس" و "لوژنیکی" برای طرفداران فوتبال نصب گردید.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از وب سایت شهرداری مسکو ، در برنامه "مترو مسکو" راهنمای یافتن دو ورزشگاه "اسپارتاکوس" و "لوژنیکی" برای طرفداران فوتبال نصب گردید.

با استفاده از تلفن همراه و داشتن برنامه مترو مسکو شما می توانید به آسانی ورزشگاه های مسکو را پیدا کنید. در این چارچوب، راهنمای یافتن دو ورزشگاه "اسپارتاکوس" و "لوژنیکی" برای طرفداران فوتبال نصب گردید.

خدماتی چون اجاره دوچرخه در شهر، راحت ترین حمل و نقل، راهنمای سفر به مسکو در این برنامه نصب شده است.

گفتنی است، "نرم افزار موبایل" مترو مسکو  Moscow Metro —  "در میان اهالی مسکو و توریست ها بسیار محبوب است.

مسابقات جام جهانی فوتبال از روز 14 ژوئن تا 15 ژوئیه 2018 در 12 استادیوم در 11 شهر روسیه از جمله مسکو، کالینین گراد، سن پترزبورگ، ولگاگراد، کازان، نیژنی نووگورود ، سامارا، سارانسک، روستوف نا دونو، سوچی و یکاترینبورگ برگزار خواهد شد.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала