ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

هزینه میلیونی برای تبدیل شدن به بکهام

© AFP 2021 / PAUL ELLISهزینه میلیونی برای تبدیل شدن به بکهام
هزینه میلیونی برای تبدیل شدن به بکهام - اسپوتنیک ایران
هزینه میلیونی یک شهروند بیکار بریتانیایی برای جراحی پلاستیک منجر به بی خانمانی او شد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از Daily Mirror،یک شهروند بیکار بریتانیایی که سعی کرد با استفاده از جراحی پلاستیک شبیه به دیوید بکهام شود،تصمیم گرفته است مجددا ظاهر خود را تغییر دهد.

جک جانسون بعد از ظاهر شدن در تلویزیون در سال 2016 در بریتانیا مشهور شد. به گفته وی، آرزوی او شبیه شدن به بکهام بود وبه همین دلیل در حدود 20 هزار پوند استرلینگ را برای جراحی پلاستیک هزینه کرد.از آنجا که جانسون بیکار بود،هزینه جراحی را با استفاده از مزایای دولتی پرداخت کرد.

جانسون که در 21 سالگی،30 هزار پوند استرلینگ بدهکار بود،در سال 2017،برای جراحی بعدی آخرین پول خود را نیز هزینه کرد و چون نمی توانست برای آپارتمان هزینه ای پرداخت کند،بی خانمان شد.او اکنون مجبور است شب ها را در خانه دوستانش بگذراند. با وجود هزینه های قابل توجه، شباهتی با بکهام برای او حاصل نشده است.

جانسون گفت:در طی چند ماه گذشته من خودم را پیدا کردم و اکنون می خواهم مانند بروکلین بکهام (پسر 19 ساله دیوید بکهام) باشم.دیوید، البته، بسیار جذاب است، اما او پیر شده است و من می خواهم ظاهر جوان و تازه تر داشته باشم. او در حال حاضر حدود 9 هزار پوند استرلینگ برای جراحی جدید صرف کرده است و از نتیجه آن راضی است.A post shared by Jack Johnson Beckham (@iamjack96) on May 13, 2018 at 3:47am PDT

 

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала