ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

مسی به فکر پایان کارش است

مسی در فکر آن است که پس از مسابقات قهرمانی جهان به کار خود در تیم منتخب پایان بدهد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از «اسپورت»، لئونل مسی مهاجم تیم منتخب آرژانتین در جواب به سوال  خبرنگاران در اینباره که آیا پس از مسابقات جام جهانی —2018 به کار خود در تیم پایان خواهد داد گفت:«این بستگی به آن دارد که بازی ما چگونه باشد و روند مسابقات برای ما چگونه شکل بگیرد.  شکست در سه فینال، مناسبات ما با رسانه های آرژانتین را وخیم کرده است. برخورد ما نسبت به اهمیت  ورود به فینال متفاوت است. ورود به مرحله فینال آسان نیست، باید ارزش آن را دانست».

در ماه مارس 2018، مسی در باره انتظارات از مسابقات قریب الوقوع گفت:«احساس می کنیم که اگر اینبار قهرمان جام جهانی نشویم، هرگز به این هدف نخواهیم رسید».

مسابقات جام جهانی فوتبال از روز 14 ژوئن تا 15 ژوئیه 2018 در 12 استادیوم در 11 شهر روسیه از جمله مسکو، کالینین گراد، سن پترزبورگ، ولگاگراد، کازان، نیژنی نووگورود ، سامارا، سارانسک، روستوف نا دنو، سوچی و یکاترینبورگ برگزار خواهد شد.

در برنامه "مترو مسکو" راهنمای یافتن دو ورزشگاه "اسپارتاکوس" و "لوژنیکی" برای طرفداران فوتبال نصب گردید.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از وب سایت شهرداری مسکو ، در برنامه "مترو مسکو" راهنمای یافتن دو ورزشگاه "اسپارتاکوس" و "لوژنیکی" برای طرفداران فوتبال نصب گردید.

با استفاده از تلفن همراه و داشتن برنامه مترو مسکو شما می توانید به آسانی ورزشگاه های مسکو را پیدا کنید. در این چارچوب، راهنمای یافتن دو ورزشگاه "اسپارتاکوس" و "لوژنیکی" برای طرفداران فوتبال نصب گردید.

خدماتی چون اجاره دوچرخه در شهر، راحت ترین حمل و نقل، راهنمای سفر به مسکو در این برنامه نصب شده است.

گفتنی است، "نرم افزار موبایل" مترو مسکو  Moscow Metro —  "در میان اهالی مسکو و توریست ها بسیار محبوب است.

مسابقات جام جهانی فوتبال از روز 14 ژوئن تا 15 ژوئیه 2018 در 12 استادیوم در 11 شهر روسیه از جمله مسکو، کالینین گراد، سن پترزبورگ، ولگاگراد، کازان، نیژنی نووگورود ، سامارا، سارانسک، روستوف نا دونو، سوچی و یکاترینبورگ برگزار خواهد شد.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала