ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

هنرپیشه های مشهور به مراسم افطاری روحانی نمی روند +عکس

© AP Photo / Ebrahim Norooziهنرپیشه های مشهور به مراسم افطاری روحانی نمی روند +عکس
هنرپیشه های مشهور به مراسم افطاری روحانی نمی روند +عکس - اسپوتنیک ایران
برزو ارجمند ، هنرپیشه مشهور ایرانی در آخرین پست اینستاگرام اش دعوت افطار رئیس جمهور روحانی را رد کرد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از اقتصاد نیوز قبل از وی آناهیتا همتی و پرستو گلستانی نیز مراسم افطاری روحانی را تحریم کرده بودند. برخی هنرمندان ایران در واکنش به وضعیت دشوار اقتصادی ایران از رفتن به این مراسم امتناع کرده اند.
برزو ارجمند در صفحه اینستاگرام خود نوشت:
جناب آقاى رییس جمهور

سلام. ضمن سپاس از دعوت حضرتعالى به عرض میرساند که با توجه به شرایط بد اقتصادى و روحى مردم کشورمان باور این حقیر بر این استوار است که چنین گرد هم آیى هایى که مستلزم صرف هزینه هاى زیاد است (و تعدادشان هم کم نیست)شاید حداقل از نگاه بنده و تعدادى از همکارانم چندان ضرورى نباشد.

نیک میدانم که هدف شما از این مهمانى افطار شنیدن حرف ها و بیان مشکلات جامعه هنرى از زبان آنهاست. اما تجربه چند سال اخیر نشان داده که شما حتى بیش از ما به این مشکلات واقفید و آنها را به بهانه هاى مختلف بیان میدارید. اما ظاهرا ما باید فقط دلخوش باشیم که شما در کنار ما هستید و این مشکلات را میدانید و میگویید.

چرا که ظاهرا شما هم دنبال گوش شنوایى هستید که مشکلات را حل کند و از این نظر دقیقا مانند مایید. درخواستهاى ما و سایر اقشار مردم اینروزها چندان تفاوتى با هم ندارد. همه در یک کشتى هستیم و چشم امید به شجاعت و عمل گرایى ناخدا بسته ایم. باشد که به صخره نا امیدى برنخوریم که سخت ترین صخره ها است. در پایان اضافه که میدانم شاید اگر شما رییس جمهور نبودید اکنون همین امکان براى ابراز نظر نیز فیلتر شده بود و همین کوچک هم نتیجه راى به شماست.اینها را درک میکنیم و ممنونیم اما شما هم ما را درک کنید.

 

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала