ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

اصابت گلوله به بن سلمان توسط منابع آمریکایی تایید شد

© YouTube / WSTاصابت گلوله به بن سلمان توسط منابع آمریکایی تایید شد
اصابت گلوله به بن سلمان توسط منابع آمریکایی تایید شد - اسپوتنیک ایران
در گزارشی اعلام شد که احتمالا بن سلمان، ولیعهد عربستان در حادثه تیراندازی در کاخ الخزامی در اوایل اردیبهشت ماه زخمی شده است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از کیهان، بعد از حادثه تیر اندازی و ناپدید شدن بن سلمان اعلام شد که احتمالا بن سلمان، ولیعهد عربستان در حادثه تیراندازی در کاخ الخزامی در اوایل اردیبهشت ماه زخمی شده است.

غیبت مشکوک محمد بن‌سلمان، آیا او مرده است؟ - اسپوتنیک ایران
غیبت مشکوک محمد بن‌سلمان، آیا او مرده است؟

این حادثه باعث واکنش مقامات عربستان شد و در نخستین قدم رئیس‌دفتر «محمد بن سلمان» تصویری از وی را منتشر کرد تا نشان دهد که وی زنده است، اما این تصویر هیچ تاریخی نداشت و مشخص نبود برای چه زمانی است. رسانه‌های سعودی نیز اقدام به انتشار اخباری با هدف رد کردن شایعات مربوط به کشته شدن بن سلمان کردند.

خبرگزاری رسمی عربستان بدون پرداختن به اخبار منتشر شده درباره دلیل غیبت طولانی ولیعهد این کشور در انظار عموم، مدعی تماس تلفنی وی با صدراعظم اتریش شد.

پایگاه صوت العرب به نقل از منابع آمریکایی نوشته است که ولیعهد سعودی در حادثه تیراندازی در کاخ پادشاهی در منطقه الخزامی مجروح شده است. این منابع می‌گویند که بن سلمان پس از این حادثه با بالگردی از محل خارج شده است. به نوشته این پایگاه، تردیدهایی دراین باره که او درمان شده یا همچنان در بیمارستان بستری است وجود دارد.

ادعای حضور بن سلمان در یک نشست دولتی پس از غیبت طولانی وی + عکس - اسپوتنیک ایران
پشت پرده غیبت طولانی بن سلمان چیست؟ + عکس

در همین حال، «مجتهد» افشاگر معروف سعودی نیز نوشته است که صحبت‌ها درباره زخمی شدن بن سلمان در حادثه الخزامی افزایش یافته است. به نوشته وی احتمال دارد بن سلمان به زودی برای تکذیب خبرها درباره او با یک رسانه مصاحبه کند. مجتهد در صفحه توییترش نوشته که گویا طرح انتشار تصاویری از بن سلمان شکست خورده است.

چند روز پیش از این نیز یک حساب کاربری در توییتر که به «محمد بن نایف» ولیعهد سابق عربستان نسبت داده می‌شود نوشته بود:«تصاویری که از بن سلمان منتشر شد، قدیمی است.
بن سلمان از زمان حادثه الخزامی، هنوز از چشم رسانه‌ها مخفی است. حتی قرار بود او در ورزشگاه «الجوهره» در جده حاضر شود ولی حاضر نشد. اطلاعات نشان می‌دهد، خبرهای مجروح شدن او در حادثه تیراندازی کاخ، درست است. جراحت او خطر جانی ندارد، ولی اگر این را فاش کند، برای او در ادامه مسیرش، خطرساز خواهد شد.

 

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала