ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

قرارداد زمین شناسی بین ایران و روسیه

© Sputnik / Владимир Песня / ورود به گالری تصاویرقرارداد زمین شناسی بین ایران و روسیه
قرارداد زمین شناسی بین ایران و روسیه - اسپوتنیک ایران
شرکت روس گیولوگیا و سازمان زمین شناسی ایران برنامه ای برای اکتشاف امضا کردند.

به گزارش اسپوتنیک، در حاشیه انجمن اقتصادی بین المللی در سن پیترزبورگ، دو شرکت روس گیولوگیا و سازمان زمین شناسی ایران یک برنامه زمین شناسی مربوط به اکتشافات دریایی در بخش ایرانی دریای خزر را امضا کردند. علاوه بر آن موافقت نامه ای ژئوفیزیکی برای آسمان این کشور نیز بسته شد.

این اسناد در حضور دیمیتری کابلکین، وزیر منابع طبیعی و محیط زیست فدراسیون روسیه و معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت ایران راضیه لک و رومان پانوف، مدیر کل شرکت روس گیولوگیا امضا شد.

رومان پانوف به خبرگزاری اسپوتنیک گفت: این مذاکرات در طول سال گذشته انجام شد و ما با همکاران ایرانی حجم کار را موافقت کردیم. موافقت نامه شامل کار بر روی بخش خشکی و بخش کم عمق ساحلی می شود. در ابتدا کار منطقه ای انجام خواهیم داد تا برای مرحله بعدی که مناطقی آینده دار هستند آماده شوند. در حال حاضر تمام توافقات انجام شده است و برنامه ریزی کرده ایم که امسال کار را در ایران شروع کنیم و منتظر هستیم طرف ایرانی درخواست شروع را به ما اعلام کند. شریک ما در ایران شرکت دنا انرژی است که ما به طور سنتی با آنها همکاری می کنیم و با آنها در سال 2016 توافق امضا کردیم.

از لحاظ بودجه، کل پروژه حدود 200 میلیون دلار تخمین زده می شود.

هزینه های این طرح را به طور کامل سازمان زمین شناسی ایران تقبل می کند و 3 سال برای اجرای این طرح درنظر گرفته شده است.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала