ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

ترس و وحشت آمریکاییان به خاطر سلاح هایپرسونیک روسیه

© Photo / Ministry of Defence of the Russia Federationترس و وحشت آمریکاییان به خاطر سلاح هایپرسونیک روسیه
ترس و وحشت آمریکاییان به خاطر سلاح هایپرسونیک روسیه - اسپوتنیک ایران
جدیدترین سلاح هایپرسونیک روسیه که می تواند به آسانی از سپر موشکی آمریکا عبور کند، تا سال 2020 فعال شده و به حالت آماده باش نظامی در خواهد آمد.

به گزارش اسپوتنیک، این مطلب را شبکه تلویزیونی CNBC با استناد به منابع آشنا با گزارش های سازمان اطلاعات آمریکا اعلام کرده است.
سخن بر سر سامانه موشکی "آوانگارد" است. منابع CNBC اطلاع دادند مسکو در سال 2016 دوبار این سلاح جدید را با موفقیت مورد ازمایش قرار داده است. آنها افزودند گویا آزمایش سوم در سال 2017 انجام شده اما موشک روسی قبل از رسیدن به هدف سقوط کرده است.
با این وجود توماس کاراکوف کارمند مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی آمریکا و کارشناس در زمینه دفاع موشکی اعلام کرد سپر موشکی آمریکا قادر به رویارویی با "آوانگارد" نیست و به تغییر استراتژی دفاع موشکی کشور خود فرا خواند.
ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در پیام سالانه خود به پارلمان روسیه در اول مارس خبر از ایجاد سیستم موشکی "آوانگارد" روسیه با قابلیت پرواز در لایه های متراکم جو با سرعت بیش از 20 برابر سرعت صوت را داد.
ولادیمیر پوتین گفت روسیه موشک‌های بالستیک جدید و نیرومندی را ساخته که سیستم‌های دفاعی قادر به مقابله با آنها نیستند و استفاده از سامانه های دفاع ضدموشکی در برابر آنها بیهوده است.

قدرت سیستم موشکی آوانگارد روسیه و ضعف آمریکا در برابر آن - اسپوتنیک ایران
قدرت سیستم موشکی "آوانگارد" روسیه و ضعف آمریکا در برابر آن
نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала