اندازه واقعی قد کیم جونگ اون چقدر است؟

© REUTERS / KCNAاندازه واقعی قد کیم جونگ اون چقدر است؟
اندازه واقعی قد کیم جونگ اون چقدر است؟ - اسپوتنیک ایران
Telegram
خبرنگاران کره جنوبی با بررسی ظاهر کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی هنگام دیدار سران دو کره در روز 27 آوریل، به اندازه واقعی قد وی پی بردند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از روزنامه واشنگتن پست ، خبرنگاران روزنامه "چوسون ایلبو" روزنامه پرطرفدار کره جنوبی تصمیم گرفتند درستی این شایعه را بررسی کنند که رهبر کره شمالی اندازه واقعی قد خود را پنهان می کند.
معلوم شد کیم جونگ اون در دیدار با رهبر کره جنوبی واقعا از کفی های ویژه ای در کفش هاییش استفاده کرد تا قدش بلند تر به نظر برسد و قد او که 170.5 سانتی متر به نظر می رسید در واقع 8 سانتی متر کمتر یعنی 162.5 سانتی متر است.
روز 27 آوریل کیم جونگ اون به عنوان اولین رهبر کره شمالی وارد کره جنوبی شده و آنجا با مون جائه این، رئیس جمهور کره جنوبی دیدار کرد. دو رهبر اعلامیه مشترکی را امضا کرده و قرار گذاشتند در راستای غیر هسته ای کردن کامل شبه جزیره کره گام بردارند.
آنها همچنین اعلام کردند برای برقراری صلح دائمی و بادوام در شبه جزیره کره و حرکت در راستای انعقاد توافقنامه پایان جنگ کره تلاش خواهند ورزید. علاوه بر این پیونگ یانگ و سئول تدابیری برای به هم پیوستن خطوط آهن دو کشور اتخاذ خواهند کرد.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала