ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

65 مورد تیراندازی در 24 ساعت گذشته در ایالتهای آمریکا رخ داد

© AFP 2021 / Mark Leffingwell 65 مورد تیراندازی در 24 ساعت گذشته در ایالتهای آمریکا رخ داد
65 مورد تیراندازی در 24 ساعت گذشته در ایالتهای آمریکا رخ داد - اسپوتنیک ایران
در 65 حادثه تيراندازي در 24 ساعت گذشته در ايالت هاي مختلف آمريکا دست کم 14 نفر کشته و 43 نفر زخمي شده اند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از مرکز ثبت آمار خشونت های مسلحانه در آمریکا، در 65 حادثه تيراندازي در 24 ساعت گذشته در ايالت هاي مختلف آمريکا دست کم 14 نفر کشته و 43 نفر زخمي شده اند.

در یکی از تیراندازی های گزارش شده در شهر واشنگتن در منطقه کلمبیا یک نفر کشته و یک نفر دیگر زخمی شد. حادثه دیگری در شهر «لینچ برگ» در ایالت ویرجینیا نیز به کشته و زخمی شدن دو نفر منتهی شد. پلیس لینچ برگ می گوید هر دو قربانی از ناحیه سر هدف قرار گرفته شده اند. پلیس احتمال قتل و خودکشی را در این حادثه می دهد که البته یکی از آنها هنوز زنده است. قربانیان این حادثه زن و شوهر بودند.

یک مورد تیراندازی در شهر بالتیمور در ایالت مریلند نیز به زخمی شدن دو نفر منتهی شد. پلیس بالتیمور می گوید مشاجره بین این دو نفر منجر به درگیری مسلحانه شده است. تیراندازی در شهر رنتون در ایالت واشنگتن نیز دو زخمی برجای گذاشت. یک مورد تیراندازی در شهر «ویرجینیا بیچ» در ایالت ویرجینیا نیز دو زخمی برجای گذاشت. تیراندازی در خیابان شانزدهم رخ داد و تحقیقات پلیس درباره این حادثه آغاز شده است.

یک مورد تیراندازی در شهر «گرشام» در ایالت اورگان نیز دو زخمی برجای گذاشت. پلیس می گوید دو قربانی حادثه توسط فردی ناشناس سوار بر یک خودروی سدان مشکی هدف گرفته شدند. تیراندازی در شهر ماکستون در ایالت کارولینای شمالی نیز به زخمی شدن پنج نفر منجر شد. پلیس می گوید تیراندازی در جاده «مادِست» رخ داده و تحقیقات برای روشن شدن ابعاد حادثه آغاز شده است. نوزده مورد از تیراندازی ها در این مدت قربانی (کشته یا زخمی) نداشته است.

مرکز ثبت خشونت های مسلحانه در آمریکا همچنین در ادامه گزارشهای روزانه خود، آمار نهایی موارد تیراندازی بیست و چهار ساعت جمعه تا شنبه و تلفات آنها را در شهرها و ایالت های مختلف آمریکا اعلام کرد، بر این اساس 124 مورد تیراندازی در این مدت رخ داده که بر اثر آنها، 27 نفر کشته و 59 نفر زخمی شده اند. 50 مورد از این حوادث در این مدت قربانی (کشته یا زخمی) نداشته است.

بر اساس گزارشهای منتشر شده، در چهل و هشت ساعت گذشته، 189 مورد تیراندازی در شهرها و ایالت های مختلف آمریکا گزارش شده است که در نتیجه آنها 41 نفر کشته و 102 نفر زخمی شده اند. با توجه به اینکه گزارش های تیراندازی ها در شهرها و ایالت های مختلف آمریکا معمولا چهل و هشت ساعت پس از وقوع کامل می شود، آمار تیراندازی های بیست و چهار ساعت شنبه تا یکشنبه (شبانه روز گذشته) نیز روز دوشنبه نهایی می شود.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала