خدمات موجود برای فوتبال دوستان در ایستگاه های راه آهن مسکو

© Sputnik / Cyril Kallinikovخدمات موجود برای فوتبال دوستان در ایستگاه های راه آهن مسکو
خدمات موجود برای فوتبال دوستان در ایستگاه های راه آهن مسکو - اسپوتنیک ایران
Telegram
تماشاگران مسابقات جام جهانی فوتبال 2018 خواهند توانست در ایستگاه های راه آهن پایتخت روسیه دوش گرفته و بطور رایگان از سرویس های بهداشتی استفاده کنند.

به گزارش اسپوتنیک، این مطلب را آلکساندر کلینتسوف، یکی از مقامات شرکت راه اهن روسیه اعلام کرده و خاطرنشان ساخت همه کسانی که از قطار های رایگان برای تماشاگران مسابقات جام جهانی فوتبال استفاده می کنند می توانند از تمام خدمات موجود برای مسافران و همچنین سرویس های هتل های وابسته به راه آهن روسیه بهره مند شوند.
مسابقات جام جهانی فوتبال از روز 14 ژوئن تا 15 ژوئیه 2018 در 12 استادیوم در 11 شهر روسیه از جمله مسکو، کالینین گراد، سن پترزبورگ، ولگاگراد، کازان، نیژنی نووگورود ، سامارا، سارانسک، روستوف نا دونو، سوچی و یکاترینبورگ برگزار خواهد شد.
در چارچوب مسابقات جام جهانی، تیم ملی فوتبال ایران در نخستین رویارویی خود در روز 15 ژوئن در سن پترزبورگ در مقابل مراکش بازی خواهد نمود. سپس تیم ملی ایران در تاریخ 20 ژوئن در شهر کازان با تیم ملی فوتبال اسپانیا بازی خواهد کرد. در نهایت در تاریخ 25 ژوئن، بازی نهایی ایران در مقابل پرتغال در مرحله نخست جام جهانی 2018 روسیه در سارانسک برگزار می گردد.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала