ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید
گزارش و تحلیل

چرا پسرهای چینی از دخترهای روسی می ترسند؟

© Sputnik / Vladimir Pesnya / ورود به گالری تصاویرچرا پسرهای چینی از دخترهای روسی می ترسند؟
چرا پسرهای چینی از دخترهای روسی می ترسند؟ - اسپوتنیک ایران
اسپوتنیک از رسانه چینی "بِیجینگ" درباره مناسبات کنونی روسیه و چین نقل قول کرده به وضع خوب آنها اشاره کرده است.

در حال حاضر روابط روسیه و چین دوستانه است. نشریه چینی نوشت: روسیه کشور خوبی است و نه تنها از لحاظ مناظر زیبا طبیعی بلکه از نظر دخترهای خوشگل شهرت دارد.

هر سال بسیاری گردشگران به روسیه می آیند و تعداد توریست های چینی که از این کشور دیدن می کنند سال به سال بیشتر می شود. می شود گفت که همه اذعان دارند که در روسیه بیشترین تعداد زنان زیبارو بسر می برد.

زیبای روز - زیباترین والیبالیست دنیا + عکس - اسپوتنیک ایران
زیبای امروز - زیباترین والیبالیست دنیا + عکس
گردشگرانی که از روسیه دیدن کرده اند، می گویند که معماری این کشور بی نظیر است و آنها را به وجد می آورد. فرهنگ روسی و آداب و رسوم این کشور از اهداف سفرهای توریستی به این کشور است و انسان را متحیر می سازند. در یک زمان خارجی ها در حین سفر به شهرهای دیدنی این کشور مسکو، سن پترزبورگ، یاروسلاول، سوزدال، کازان و ولادیمیر امکان دارند هم ساختمان های باستانی را تماشا کنند و هم غذای مرسومی آشپزی این کشور را میل کنند. از این رو هیچ گردشگری پس از سفر به روسیه این احساس را ندارد که بیهوده به آن کشور رفته و وقت و پول خود را تلف کرده است.

به دنبال همکاری میان روسیه و چین که هر سال تنگتر می شود بسیاری چینی ها برای کار به روسیه آمده و تعداد چشگیری از آنها در این کشور می ماند. بر همه معلوم است که در روسیه تعداد مردان کم و زنان — زیاد است. به این خاطر زنان روس دائما در فکر ازدواج بوده و مردان چینی از این وضعیت استفاده کرده و به آنها پیشنهاد زندگی مشترک را می کنند.

دختر خانم های زیبای روس قلوب مردان چینی را تسخیر می کنند چون زیبایی حد و مرز نمی شناسد. ولی مردان باز هم شک در این دارند که آیا باید با دختران روسی ارتباط برقرار کنند. چرا؟ زنان روس پس از ازدواج اضافه وزن گرفته و به خانم های تپل بدل می شوند. این امر وضع پسران چینی را دشوار می سازد.

Теннис. Итоговый турнир WTA. Жеребьевка - اسپوتنیک ایران
به نظر شما زیبا ترین ورزشکار زن روسیه چه کسی است؟
به نوشته "گلوبال تایمز"، روسیه و چین به طور فعال در حال توسعه همکاری و مبادله در سطوح غیر دولتی هستند. و به نظر می رسد، ازدواج های بین المللی بخشی از این برنامه هستند. آژانس های ازدواج چینی بیشتر و بیشتر در جستجوی و انتخاب "دختران جذاب روس" هستند، همانطور که در جزوه های تبلیغی شان به مردان وعده داده شده است، "تنها مردان چینی ثروتمند " شایسته ارائه "ازدواج بین المللی ایده آل" هستند.

چینی ها می گویند که هیچ طریق قوی تر و موثرتر از ازدواج بین المللی در تبادلات فرهنگی نیست. بعلاوه در چین، تعداد مردان از سن ازدواج بیش از زنان است، ازدواج با زنان روسی کمک خواهد کرد که چین مساله کمبود عروس را حل کند. رسانه های چینی نوشتند که تا سال 2020 حدود 15 میلیون نفر از مردان در سن 35 تا 59 سالگی نمی توانند خودشان زن پیدا کنند.

امروز "تور ازدواج" به روسیه — لذت ارزان نیست. برای یک سفر شش روزه به ولادیواستوک، مرد چینی باید 29 هزار و 800 یوان (تقریبا 4.7 هزار دلار) پرداخت کنند. با هزینه های اضافی، آژانس ها دوره های زبان و سخنرانی های فرهنگی را برگزار می کنند — "برای کسانی که می خواهند شانس گرفتن دختز زیبای روس را افزایش دهند".

گفتنی است که جمعیت چین 1.3 میلیارد و روسیه 146.5 میلیون نفر است. جمعیت چین سالانه به 12 میلیون نفر افزایش یافته و جمعیت روسیه هر سال افزایش اندکی دارد. هر چینی وارد شده به روسیه برای کار که تعداد آنها دقیقا معلوم نیست (در حدود یک میلیون نفر هر سال) عزم راسخ دارد در روسیه بماند.

رسانه های روسیه نوشتند: بیکاری پنهانی در روستاها که تقریبا 1 میلیارد نفر از چینی ها در آنها زندگی می کنند، از بیش از 1.3 میلیارد کل جمعیت جمهوری خلق چین است تا کنون به 200 میلیون نفر رسیده است.

مرز زمینی مشترک روسیه و چین در خاور دور 4209 کیلومتر است.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала