تورهای گردشگری برای فوتبال دوستان در شهر کازان روسیه به مناسبت جام جهانی

© Sputnik / Maksim Bogodvid / ورود به گالری تصاویرتورهای گردشگری برای فوتبال دوستان در شهرکازان روسیه به مناسبت جام جهانی
تورهای گردشگری برای فوتبال دوستان در شهرکازان روسیه به مناسبت جام جهانی - اسپوتنیک ایران
Telegram
آرتورعبدالرشیدوف، نایب رئیس کمیته گردشگری دوما، مجلس نمایندگان پارلمان روسیه اعلام کرد در شهر کازان برای فوتبال دوستانی که برای تماشای مسابقات جام جهانی به این شهر می آیند، برنامه های گردشگری تهیه شده است.

به گزارش اسپوتنیک، آرتورعبدالرشیدوف این تورهای گردشگری بیشتر در شهر کازان یا حومه آن برگزار خواهند شد چون بیشتر گردشگران فقط برای یک روز برای تماشای مسابقات به این شهر سفر خواهند کرد.
کازان در چارچوب مسابقات جام جهانی میزبان 6 بازی در مراحل گروهی، یک هشتم نهایی و یک چهارم نهایی است.
مسابقات جام جهانی فوتبال از روز 14 ژوئن تا 15 ژوئیه 2018 در 12 استادیوم در 11 شهر روسیه از جمله مسکو، کالینین گراد، سن پترزبورگ، ولگاگراد، کازان، نیژنی نووگورود ، سامارا، سارانسک، روستوف نا دونو، سوچی و یکاترینبورگ برگزار خواهد شد.
در چارچوب مسابقات جام جهانی، تیم ملی فوتبال ایران در نخستین رویارویی خود در روز 15 ژوئن در سن پترزبورگ در مقابل مراکش بازی خواهد نمود. سپس تیم ملی ایران در تاریخ 20 ژوئن در شهر کازان با تیم ملی فوتبال اسپانیا بازی خواهد کرد. در نهایت در تاریخ 25 ژوئن، بازی نهایی ایران در مقابل پرتغال در مرحله نخست جام جهانی 2018 روسیه در سارانسک برگزار می گردد.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала