انتشار تصویر گریم یک بازیگر مشهور ایرانی در نقش ترامپ + عکس

© AFP 2022 / Jim Watsonانتشار تصویر گریم یک بازیگر مشهور ایرانی در نقش ترامپ + عکس
انتشار تصویر گریم یک بازیگر مشهور ایرانی در نقش ترامپ + عکس - اسپوتنیک ایران
Telegram
عبدالله اسکندری گریمور پیشکسوت سینمای ایران تصویری از تست گریم جالب اکبر عبدی، بازیگر مشهور سینمای ایران در یک پروژه سینمایی در صفحه اش در اینستاگرام منتشر کرد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبرگزاری مهر، این عکس به سرعت در فضای مجازی چرخید و با توجه به اینکه اسکندری نامی از پروژه ای که این گریم برای آن انجام شده نبرده بود علامت سوال ها بیشتر شد.
عبدالله اسکندری در توضیح این عکس گفت: این عکس به پروژه ای سینمایی تعلق دارد که چون دیگر از آن گریم استفاده نشد و حیف بود من آن را منتشر کردم.
وی درباره این گریم و شباهت آن به دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا بیان کرد: قرار نبود اکبر عبدی به عنوان ترامپ گریم شود وگرنه می توانستم چهره او را مثل خود ترامپ گریم کنم بلکه این تست گریم از آنجایی که در یک فیلم طنز بود فقط قرار بود ترامپ را تداعی کند.
اسکندری یادآور شد: به هر ترتیب این تست گریم و ایفای نقش توسط اکبر عبدی نهایی نشد و چون احساس کردم حیف است که دیده نشود آن را منتشر کردم.
این چهره پرداز پیشکسوت در پایان گفت: اکبر عبدی مرد هزار چهره است و خوب می توان صورت وی را گریم کرد.

تست گریم اکبر عبدی متعلق به فیلم «لازانیا» به کارگردانی حسین قناعت و تهیه کنندگی احمد احمدی بوده که بعد از مدتی جواد رضویان جایگزین اکبر عبدی می شود.

 

 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала