تورهای اطلاعاتی در یکاترینبورگ برای رسانه های خارجی تا جام جهانی ۲۰۱۸

© Sputnik / Pavel Lisitsyn / ورود به گالری تصاویرتورهای اطلاعاتی در اکاترینبورگ برای رسانه های خارجی تا جام جهانی ۲۰۱۸
تورهای اطلاعاتی در اکاترینبورگ برای رسانه های خارجی تا جام جهانی ۲۰۱۸ - اسپوتنیک ایران
Telegram
آژانس های توریستی اورال ، تورهای اطلاعاتی دریکاترینبورگ برای وبلاگ نویس و خبرنگاران از کشورهای مختلف جهان قبل از آغاز جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ روسیه تهیه می کنند.

به گزارش اسپوتنیک ، المیرا توکانوا رئیس مرکز توسعه توریسم منطقه در این خصوص اطلاع داد.
از فوریه سال ۲۰۱۸ و تا آغاز جام جهانی ما تورهای اطلاعاتی برای وبلاگ نویس ها و خبرنگاران و افرادی که به انتشار اطلاعات مشغولند سازمان دهی می کنیم تا در خصوص شهر و محل های دیدنی شرح دهند.
به گفته ی وی تورها قبل از همه برای افرادی از فرانسه، سوئد، مصر و ژاپن برنامه ریزی شده است. توکانوا خاطر نشان کرد: « برای ما آن کشورهایی مهم است که فقط به جام جهانی ۲۰۱۸ علاقه مند نیستند بلکه استان، توریست ها را برای بعد از بازی ها جذب می کند.»مسابقات جام جهانی فوتبال از روز 14 ژوئن تا 15 ژوئیه 2018 در 12 استادیوم در 11 شهر روسیه از جمله مسکو، کالینین گراد، سن پترزبورگ، ولگاگراد، کازان، نیژنی نووگورود ، سامارا، سارانسک، روستوف نا دونو، سوچی و یکاترینبورگ برگزار خواهد شد.

در چارچوب مسابقات جام جهانی، تیم ملی فوتبال ایران در نخستین رویارویی خود در روز 15 ژوئن در سن پترزبورگ در مقابل مراکش بازی خواهد نمود. سپس تیم ملی ایران در تاریخ 20 ژوئن در شهر کازان با تیم ملی فوتبال اسپانیا بازی خواهد کرد. در نهایت در تاریخ 25 ژوئن، بازی نهایی ایران در مقابل پرتغال در مرحله نخست جام جهانی 2018 روسیه در سارانسک برگزار می گردد.

 

 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала