مهمانپذیری در ولگاگراد میزبان طرفداران جام جهانی ۲۰۱۸

© Sputnik / Vladimir Astapkovich / ورود به گالری تصاویرمهمانپذیری در ولگاگراد میزبان طرفداران جام جهانی ۲۰۱۸
مهمانپذیری در ولگاگراد میزبان طرفداران جام جهانی ۲۰۱۸ - اسپوتنیک ایران
Telegram
در ماه مارس در ولگاگراد ، مرکز مهمانپذیر برای توریست ها افتتاح می شود.

در این محل ها به طرفداران خارجی که برای تماشای بازی های جام جهانی فوتبال آمده اند خدمات ارائه می شود. به گزارش اسپوتنیک، فرماندار آندری باچاروف در خصوص ساخت چنین مرکزی خبر داد. به گفته ی وی مرکز مهمانپذیر در طبقه ی اول مرکز کودک و نوجوان شهر قرار دارد.
برنامه ریزی شده است که این مرکز برای خدمت به توریست های خارجی و طرفداران تا آخر ماه ژوئن و تا پایان آخرین بازی ها کار خواهد کرد. در این اطلاعیه آمده است: « در اینجا می توان بلیط مسابقات را خرید و هرگونه اطلاعات مربوط به برنامه بازی ها، فستیوال طرفداران دریافت نموده و درباره خدمات مترجمین نیز توافق نمود. »
«این مرکز جایگاهیست که در آن مهمانان ولگاگراد می توانند اطلاعات سودمند و کمک های واقعی را دریافت کنند. پایه و اساس مرکز از گیشه بلیط فروشی فیفا و همچنین اکرانی با اطلاعات مربوط به کار وسایل حمل و نقل عمومی ست ، محلی برای فروش و دریافت بلیط حمل و نقل شهری و همچنین اطلاعاتی در خصوص هتل های شهر وجود دارد.»مسابقات جام جهانی فوتبال از روز 14 ژوئن تا 15 ژوئیه 2018 در 12 استادیوم در 11 شهر روسیه از جمله مسکو، کالینین گراد، سن پترزبورگ، ولگاگراد، کازان، نیژنی نووگورود ، سامارا، سارانسک، روستوف نا دونو، سوچی و یکاترینبورگ برگزار خواهد شد.

در چارچوب مسابقات جام جهانی، تیم ملی فوتبال ایران در نخستین رویارویی خود در روز 15 ژوئن در سن پترزبورگ در مقابل مراکش بازی خواهد نمود. سپس تیم ملی ایران در تاریخ 20 ژوئن در شهر کازان با تیم ملی فوتبال اسپانیا بازی خواهد کرد. در نهایت در تاریخ 25 ژوئن، بازی نهایی ایران در مقابل پرتغال در مرحله نخست جام جهانی 2018 روسیه در سارانسک برگزار می گردد.

 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала