ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

هشدار درباره وقوع جنگ زمینی استثنایی آمریکا با کره شمالی

© KIM KYUNG-HOONهشدار درباره وقوع جنگ زمینی استثنایی آمریکا با کره شمالی
هشدار درباره وقوع جنگ زمینی استثنایی آمریکا با کره شمالی - اسپوتنیک ایران
یک ژنرال تفنگداران دریایی آمریکا هشدار داد درگیری این کشور با کره شمالی ممکن است جنگ زمینی خونین و استثنایی را به دنبال داشته باشد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، رابرت نِلر، ژنرال تفنگداران دریایی آمریکا درباره جنگ احتمالی با کره شمالی گفت: این یک جنگ بسیار جنبشی، استثنایی، تن به تن، خونین و خشونت آمیز خواهد بود و ممکن است به یک جنگ زمینی استثنایی برای آمریکا تبدیل شود. بنابراین ارتش باید از لحاظ ذهنی کاملا آماده شوند.
نلر با اشاره به اظهارات دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا و کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی درباره دکمه هسته ای و احتمال وقوع جنگ ادامه داد: جنگ با کره شمالی «نوع دیگری از مبارزه» است و با یک مشت حمله هوایی پایان نمی یابد.
او خاطر نشان کرد: امیدوارم جنگی با کره شمالی رخ ندهد ولی ارتش زمینی کره شمالی کاملا در آمادگی به سر می برند. وقتی آنها آموزش می بینند، در پس ذهن خود آماده هر نوع جنگ هستند؛ روح آن ها تبدیل به فولادی شده است که آماده حضور در هر عملیات جدی هستند.
این ژنرال آمریکایی در انتهای اظهاراتش با اشاره به آمادگی توپخانه های ارتش کره شمالی گفت: همه بخش های ارتش آمریکا باید خود را برای شرایط غیرمنتظر آماده کند. تمرکز بر عملیات شبانه بدون شناسایی از مهمترین اقداماتی است که ارتش آمریکا باید توجه ویژه ای به آن داشته باشد.
کره شمالی در سال گذشته میلادی مجموعه ای از آزمایش های هسته ای و موشکی انجام داده است. این آزمایش ها انتقادات و تحریم های بین المللی علیه پیونگ یانگ را به همراه داشته و به واسطه حضور نظامی آمریکا در شبه جزیره کره، تنش ها در این منطقه و خطر وقوع جنگ تشدید شده است.

 

 

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала