ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

خشم تونس از ممنوعیت سفر زنان تونسی با هواپیماهای اماراتی

© Flickr / Simon_seesخشم تونس از ممنوعیت سفر زنان تونسی با هواپیماهای اماراتی
خشم تونس از ممنوعیت سفر زنان تونسی با هواپیماهای اماراتی - اسپوتنیک ایران
در پی ممنوعیت سفر زنان تونسی با هواپیماهای اماراتی به مقصد دبی، موجی از خشم و نارضایتی تونس را فراگرفت.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از فارس، وزارت خارجه تونس اعلام کرد که جمعه شب 22 دسامبر سفیر امارات در تونس به مقر این وزارتخانه احضار شد و از وی توضیحاتی درباره ممنوعیت سفر زنان تونسی به امارات سوال شد.

بنابر این گزارش، سفیر امارات عربی متحده گفته است که این تصمیم بنا به شرایط و ترتیبات امنیتی اتخاذ، سپس لغو شد و اکنون همه مسافران زن می‌توانند به دبی سفر کنند.

«بوراوی لیمام» مسئول اطلاع‌رسانی وزارت خارجه تونس نیز گفت که درباره این تصمیم امارات از مسئولان این کشور سوالاتی پرسیده‌اند و اگر ثابت شود که اقدام رسمی درباره اجرای این تصمیم اتخاذ شده است در آن صورت تونس نیز به این مسئله پرداخته و اقدامی در جهت حفظ کرامت مردم تونس اتخاذ می‌کند.

وزارت حمل و نقل تونس نیز در بیانیه‌ای اعلام کرد که این وزارتخانه از سازمان هواپیمایی شهری امارات خواسته تا با توجه به غیرقانونی بودن تصمیم اتخاذ شده، این تصمیم را لغو کند.

شرکت هواپیمایی امارات پیش از این تصمیم گرفت که از مسافرت زنان تونسی با هواپیماهای اماراتی به دبی به استثنای دارندگان گذرنامه‌های دیپلماتیک و آنهایی که اقامت در امارات دارند، ممانعت به عمل آورد بدون آنکه دلیل آن را اعلام کند که البته پس از اعتراض تونس از این تصمیم خود صرف‌نظر کرد.

 

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала