ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

ماکرون نوچه ترامپ است؟

© AP Photo / Ebrahim Norooziعلی اکبر ولایتی مشاور رهبر ایران
علی اکبر ولایتی مشاور رهبر ایران - اسپوتنیک ایران
ایران از امانول ماکرون به دلیل موضع سختگیرانه وی نسبت به تهران انتقاد کرد.

به گزارش اسپوتنیک، پاریس اگر به «اطاعت کورکورانه» از دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا ادامه بدهد، در صحنه بین المللی بی اعتبار خواهد شد.

علی‌اکبر ولایتی، رئیس هیات موسس دانشگاه آزاد در  جمع خبرنگاران در رابطه با ادعای نمایندگان آمریکا در مورد ایران و یمن گفت: «متوجه نشدیم خانمی که نماینده ایالت متحده آمریکا است متخصص حوزه بین‌الملل است یا موشکی، چیزی را نشان داده و گفته ایرانی‌ها این کار را کرده‌اند، این فقط یک ادعا است که نشان می‌دهد این فرد حداقل اطلاعات علمی لازم را هم ندارد و حتی ادب را هم رعایت نمی‌کند و مانند رئیسش است زیرا مثل ترامپ حرف‌های بی‌پایه و مضحک می‌زند،‌ جمهوری اسلامی به هیچ وجه موشکی به یمن نداده است».

وی درمورد موضع‌گیری ایران در برابر فرانسه  گفت: فرانسه متاسفانه از ابتدای انقلاب تاکنون کمتر صداقت نشان داده و استفاده از عده‌ای افراد مزدور و منافق که فسیل‌هایی از چند دهه قبل هستند و به کشورشان خیانت کرده‌اند از کارهای فرانسه است که این کار یک اسلحه کهنه بی‌مصرف است.

 

فرانسه اگر می‌خواهد به دنبال حیثیت بین‌المللی باشد نباید تابع محض آمریکایی‌ها باشد و باید یاد بگیرد که نوچه ترامپ در اروپا نباشد زیرا در حال حاضر رئیس‌جمهور فرانسه نوچه ترامپ در اروپا است».

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала