ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

انتقام عروس خشمگین از مادر شوهر + فیلم

© Flickr / Chris Beckettانتقام عروس خشمگین از مادر شوهر +ویدئو
انتقام عروس خشمگین از مادر شوهر +ویدئو - اسپوتنیک ایران
عروس خشمگین که با مادرشوهر خود برخورد ناراحت کننده ای انجام داد، بازتاب منفی گسترده ای در فضای مجازی به راه انداخته است.

به گزارش اسپوتنیک، کلیپی از برخورد ناراحت کننده یک زن هندی با مادرشوهر خود در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که گفته شده است دوربین تعبیه شده در داخل اتاق از آن فیلم گرفته است.
ماجرا از این قرار است که مردی هندی مادر پیر و مریض خود را به همسرش سپرده بود تا از او مراقبت کند. مرد که ناراحتی و نارضایتی مادر خود را از مراقبت های عروس می شنود، تصمیم میگیرد تا دوربینی در اتاق او تعبیه کند تا از چم و خم ماجرا خبردار شود.

در کلیپ منتشر شده مشخص می شود که عروس برخورد بسیار بد و زننده ای با مادر همسر خود انجام می دهد تا جایی که او را از روی تخت به زمین می اندازد.
بسیاری از کاربران با انتقاد از برخورد عروس معتقدند که حتی اگر مادرشوهر رفتار بدی را در گذشته نسبت به عروس خود داشته است، او نباید در هنگام مریضی تلافی کند.
در خبرهای مربوط به این موضوع گفته می شود که مادر شوهر در اوایل ازدواج پسرش، برخورد بسیار بدی با تازه عروس داشته و عروس سالها بود که چنین روزهایی را برای انتقام، انتظار می کشیده است.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала