ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

اقدام خطرناک مادر انگلیسی برای ممانعت از پیوستن پسرش به داعش

© REUTERS / Peter Nichollsاقدام خطرناک مادر انگلیسی برای ممانعت از پیوستن پسرش به داعش
اقدام خطرناک مادر انگلیسی برای ممانعت از پیوستن پسرش به داعش - اسپوتنیک ایران
یک مادر انگلیسی به اتهام اقدام خطرناک برای جلوگیری از پیوستن فرزندش به داعش به ۴ سال و ۶ ماه زندان محکوم شد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایندیپندنت، این زن ساکن لندن در دادگاه اعتراف کرد برای مانع تراشی از پیوستن پسرش به داعش او را به مدت 6 هفته مسموم کرده است!
او به دادگاه اعتراف کرد که برای جلوگیری از اینکه همسر افراط‌گرایش پسرش را برای پیوستن به داعش با خود به سوریه نبرد، به مدت 6 هفته او را با انواع داروهای آرام‌بخش، مواد شوینده و حتی مدفوع، مسموم کرد تا در بیمارستان بستری شود چراکه معتقد بود بیمارستان جای امن‌تری برای اوست.
اقدام عجیب این مادر 27 ساله انگلیسی زمانی برملا شد که پزشکان دریافتند حال پسرک در طول روز رو به بهبودی می‌رود اما شب‌ها که مادرش به ملاقات او می‌آید وضعیت جسمی او دوباره وخیم می‌شود.
او در دفاع از خود به دادگاه گفت که هدفش تنها این بود که تا جای ممکن پسرش را در بیمارستان نگه دارد تا همسرش نتواند او را با خود به سوریه ببرد.
به گفته منابع بیمارستانی، این زن انگلیسی زمانی که برای ملاقات به بیمارستان می‌آمده، وسایل مورد استفاده فرزندش از جمله ظروف غذا و لوله‌های سرم را با مواد مختلف از جمله "مدفوع" آلوده می‌کرده یا به او داروهایی با دوز بالا می‌داده است.
مسئولان بیمارستان وقتی متوجه اقدامات او شدند به پلیس اطلاع دادند و پسرک را تحت مراقبت شبانه‌روزی قرار دادند.
این مادر انگلیسی با وجود آنکه به قاضی پرونده گفت قصدش کمک به فرزندش بوده است، روز گذشته در آخرین جلسه دادگاه به جرم انجام آگاهانه اقداماتی که ممکن بود به مرگ فرزندش منجر شود، به 4 سال و 6 ماه حبس در زندان محکوم شد.
با توجه به اینکه او اکنون از همسر داعشی‌اش جدا شده است، دادگاه حضانت فرزندش را تا زمان سپری شدن دوران محکومیت‌اش به یک مرکز نگهداری از کودکان سپرد.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала