ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

برخورد توهین آمیز و جنجالی معلم آمریکایی با دانش آموز مسلمان

© Fotolia / Elnurبرخورد توهین آمیز و جنجالی معلم آمریکایی با دانش آموز مسلمان
برخورد توهین آمیز و جنجالی معلم آمریکایی با دانش آموز مسلمان - اسپوتنیک ایران
فیلمی که از رفتار یک معلم آمریکایی با یک دانش آموز محجبه منتشر شده است ، نقد و انتقادات و جنجال های زیادی به پا کرده است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از یورونیوز، این معلم تصاویر از برداشتن روسری دانش‌آموز دختر را با عنوان «مو قشنگ» بر روی صفحه اسنپ‌چت خود منتشر کرد.
تیم مالونه، مدیر مدرسه «نیوویژن آکادمی» که دختر مسلمان در آنجا درس می‌خواند،شرح داد: این معلم گفته است که تلاش او برای نشان دادن موهای دختر «بی‌حرمتی محسوب نمی‌شود». این معلم که هویت او فاش نشده، در عین حال گفته که ویدئو را روی شبکه‌های اجتماعی منتشر نکرده است.
در این فیلم دیده می شود، در حالی که شخصی مقنعه را از روی سر دانش‌آموز محجبه می‌کشد و موهایش را به دیگر محصلان نشان می‌دهد، دختر سعی می‌کند چهره‌اش را با دست بپوشاند. در همان حال برخی دیگر از دانش‌آموزان نیز با موهای دختر بازی می‌کنند ولی او تلاش می‌کند تا موهایش را جمع کند. یک نفر هم می‌گوید: «موهایش قشنگ‌تر از آن است که بخواهد قایم‌شان کند.»

مدیر مدرسه نیوویژن آکادمی ضمن عذرخواهی از خانواده دختر دانش‌آموز، گفته است که این معلم در زمان تعلیق حقوقی دریافت نخواهد کرد. آقای مالونه گفت مدرسه او نمونه یک مدرسه با دانش‌آموزانی از فرهنگ‌ها، نژادها و مذاهب گوناگون است که باید به هم احترام گذاشته و از یکدیگر حمایت کنند. وی همچنین گفت که تصاویر منتشر شده در آن ویدئو معرف ارزش‌های مدرسه نیست.

 

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала