ماجرای عروس انگلیسی داعش + عکس

© Fotolia / determinedخاطرات عروس انگلیسی داعش + عکس
خاطرات عروس انگلیسی داعش + عکس - اسپوتنیک ایران
Telegram
تانیا چودهوری یکی از عروسان انگلیسی داعش اعلام کرد که تنها امید و انتظارش از بچه های که به دنیا آورده بود این بود که آنها تروریست شوند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از میرور، تانیا چودهوری یکی از عروسان انگلیسی داعش اعلام کرد که تنها امید و انتظارش از بچه های که به دنیا آورده بود این بود که آنها تروریست شوند.

تانیا چودهوری دارای 5 فرزند است و بعد از حملات برج‌های دوقلو نیویورک در سپتامبر 2001 تصمیم گرفت تا به عضویت گروه‌های تروریستی در بیاید.

او گفت: پس از حمله تروریستی 11 سپتامبر به برج های دوقلو این تصمیم را گرفتم. من با رفتارهای نژادپرستانه زیادی مواجه شدم. ما همسایگان بسیار بدی داشتیم. من به دنبال راهی بودم که تلافی کنم. من در زمان حمله به برج های دوقلو 17 ساله بودم. وقتی این اتفاق را دیدم تصمیم گرفتم به گروه‌های افراطی بپیوندم.

وی در ادامه گفت: بعد از چند سال در یک سایت زوج یابی با «جان جورجلاس»، یک آمریکایی که به عضویت در گروه های افراط‌گرا علاقه داشت، آشنا شدم. سپس با هم ازدواج کردیم. در سال 2004 نخستین فرزند ما به دنیا آمد. تا سال 2013 سه فرزند داشتیم و در همان سال بود که تصمیم گرفتیم برای پیوستن به گروه داعش به سوریه سفر کنیم. رویای ما این بود که فرزندانی داشته باشیم که بتوانند قتل و عملیات (تروریستی) انجام دهند.

این عروس داعشی افزود: در اوت 2013 به سوریه سفر کردیم. پس از چند ماه که فرزندانم بیمار شدند پشیمان شدم و تصمیم گرفتم از راه ترکیه بازگردم. پس از بازگشت از همسرم جدا شدم.

این زن 33 ساله ادعا کرده است که دیگر به فکر عضویت در گروه تروریستی داعش نیست. یک کارشناس امور مربوط به داعش اعلام کرد: با وجود اینکه احتمال بروز خشونت از جانب وی وجود ندارد، این احتمال هست که او همچنان تحت تأثیر شست و شوی مغزی داعش قرار داشته باشد.

 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала