اعتراف پسر ترامپ به دیدار با یک وکیل روس!

© AP Photo / Richard DrewСын президента США Дональда Трампа Дональд Трамп-младший
Сын президента США Дональда Трампа Дональд Трамп-младший - اسپوتنیک ایران
Telegram
دونالد ترامپ جونیور پسر ارشد رئیس جمهوری آمریکا اعتراف کرد به منظور دریافت اطلاعاتی درباره «آمادگی» هیلاری کلینتون برای ریاست جمهوری با یک وکیل روس دیدار کرده است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از شبکه خبر ایران که به روزنامه نیویورک تایمز استناد کرده، وی در جلسه با بازرسان کمیته قضایی سنا که پشت درهای بسته برگزار شد، خاطرنشان ساخت با این حال دیدار با وکیل روس نتیجه ای در بر نداشت.
این روزنامه آمریکایی نوشته به نسخه ای از اظهارات ترامپ جونیور برای ارائه در سنا دست یافته که وی گفته وقتی شنید «ناتالیا وسلنیتسکایا» وکیل روس اطلاعات مخربی در مورد هیلاری کلینتون دارد، با خود دچار کشمکش شد.
او افزود: اگر وکیل روس اطلاعاتی به او می داد می خواست آن را با وکلایش در میان بگذارد. این اعتراف پسر ترامپ نشان می دهد که وی می دانست که اگر از یک کشور خارجی اطلاعات مخربی درباره یک رقیب انتخاباتی بگیرد، مسائل حقوق حساسی مطرح خواهد شد.
ترامپ جونیور گفت: تصور می کردم اگر آنها اطلاعاتی درباره آمادگی، شخصیت و ویژگی های یک کاندیدای ریاست جمهوری داشتند، باید آن را بشنوم.
ترامپ جونیور در ماه ژوئیه نیز در یک جلسه علنی سنا حضور یافته بود.
سال گذشته دو روز پس از آن که جمهوری خواهان دونالد ترامپ را به عنوان نامزد ریاست جمهوری معرفی کردند، ترامپ جونیور با یک وکیل روسی در برج ترامپ در منهتن دیدار کرد.
دولت باراک اوباما رئیس جمهوری وقت آمریکا سال 2016 سرویس امنیت فدرال روسیه را به دخالت و دستکاری در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا متهم کرد. روسیه این اتهام را رد کرده است.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала