کرملین برای خریدار ساعت پوتین اظهار تاسف کرد

© SputnikФотография часов Patek Philippe Triple Complication, открытая на экране телефона
Фотография часов Patek Philippe Triple Complication, открытая на экране телефона - اسپوتنیک ایران
Telegram
دیمیتری پسکوف سخنگوی کاخ کرملین اظهار کرد که در روز مناقصه برای فروش ساعت ولادیمیر پوتین به مبلغ یک میلیون یورو، خریدار را فریب دادند.

به گزارش اسپوتنیک، وی اظهار کرد که مدل های مشابهی از ساعت های گرانقیمت با مبلغی بسیار پایین تر در اینترنت به فروش می رسد.

در خانه مناقصه «موناکو لیگندز» که ساعت مدل Patek Philippe Triple Complication را به قیمت یک میلیون یورو فروخته اند، ولادیمیر پوتین صاحب ساعت خریدار را فریب داده و قیمت را به بالاترین حد رساند. دیمیتری پسکوف سخنگوی کرملین به روزنامه نگاران گفت: «در واقع محل برگزاری مناقصه با بالابردن قیمت، خریدار را فریب دادند و مالک جدید ساعت باید از این محل شکایت کند. صاحب این ساعت شخصی بوده به نام ولادیمیر ولادیمیرویچ پوتین، اما ساعت ها هیچ ارتباطی با پوتین رییس جمهور روسیه ندارد.

پسکوف می گوید که این تله بازاریابی بوده و ضمن اظهار تاسف برای خریدار این ساعت تاکید کرد که کرملین برای رسیدگی به این موضوع زمان صرف نخواهد کرد.

وی در پایان گفت: «پرونده استاپ بندر هنوز بسته نشده».

منظور پسکوف، مناقصه اشیای عتیقه شرکت موناکو لیگندز است که خبرگزاری بی بی سی روسیه به نقل از مسئولین آن اوایل ماه ژوئن تعریف کردند. در آستانه روز 20 جولای، این کانال گفت که چکش مناقصه ساعت های پاتک فیلیپ تریپل به صدا درآمده و ولادیمیر پوتین را صاحب یکی از این ساعت ها معرفی کرده و در نهایت با قیمت یک میلیون یورو ان را به فروش رساند.

به درخواست خریدار، نام وی را فاش نکرده اند.با این حال بی بی سی می گوید که خرید ساعت با بدنه پلاتین و صفحه طلا که قبلا به چنین شخصیت نامداری تعلق داشته اهمیت زیادی دارد. 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала