مرد انگلیسی به خاطر حمله به یک زن با حجاب به حبس محکوم شد

© REUTERS / Rafael MarchanteЖенщина в хиджабе на улице испанского автономного города Мелилья
Женщина в хиджабе на улице испанского автономного города Мелилья - اسپوتنیک ایران
Telegram
یک مرد در ساندرلند انگلیس که حجاب یک زن مسلمان را در یک مرکز خرید در ساندرلند انگلیس از سرش درآورده و او را به روی زمین هُل داده بود، در دادگاه به 15 ماه حبس محکوم شد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، دادگاه اعلام کرد: «پیتر اسکاتر با حمله به این زن مسلمان در ژوئیه سال گذشته در یک مرکز خرید در ساندرلند انگلیس، به او گفته است که تو مسلمانِ احمق در کشور من هستی.»
بر اساس این گزارش، مرد مهاجم خطاب به زن مسلمان گفته است: «این حجاب لعنتی را در بیاور. من کشورم را پس می‌گیرم. اینجا انگلیس ماست. قوانین ما در آن حاکم است. این افراد با نقاب ها و حجاب‌هایشان آمده‌اند. من هر بار حجاب آنها را از سرشان می‌کشم.»
اعلام حکم نهایی در پرونده حمله این شخص به زن مسلمان، که با پسر 9 ساله‌اش به خرید رفته بود، تاکنون چندین بار به تعویق افتاده است؛ زیرا گفته می شود این مرد 56 ساله اهل ساندرلند بخاطر داشتن یک تومور سرطانی زیر زبانش تحت مراقبت‌های پزشکی قرار دارد.
زن مسلمان که هدف این حمله نژادپرستانه قرار گرفته بود، پس از آنکه متوجه شد این مرد سرطان دارد، از شکایت خود صرف نظر کرد و گفت نمی‌خواهد او را به زندان بیاندازد.
شبکه بی بی سی پیشتر اعلام کرده بود که زمانی که این شخص بازداشت شد ادعا کرد: شاید او (زن مسلمان) یک بمب‌گذار باشد.
گفته می شود پیتر اسکاتر علاوه بر گذراندن 15 ماه در زندان، باید 140 پوند هم جریمه نقدی به این زن مسلمان بپردازد.

 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала