نصب نماد ایران در مرز اسرائیل +عکس

© Sputnik / Ruslan Krivobokنصب نماد ایران در مرز اسرائیل +عکس
نصب نماد ایران در مرز اسرائیل +عکس - اسپوتنیک ایران
Telegram
وب سایت روزنامه جروزالم پست اسراییل از نصب پرچم و بنر بزرگی با تصویر بنیانگذار جمهوری اسلامی در مرز لبنان و اسراییل خبر داده است.

واکنش نتانیاهو به شمارش معکوس نابودی اسرائیل در تهران - اسپوتنیک ایران
واکنش نتانیاهو به شمارش معکوس نابودی اسرائیل در تهران +عکس
به گزارش اسپوتنیک به نقل از عصر ایران، این روزنامه اسراییلی با اشاره به نصب پرچم ایران در مرز لبنان با اسراییل نوشت: این پرچم روی یک بنر بزرگ متعلق به جنبش امل در فاصله چند متری نوار مرزی شمال اسراییل در خاک لبنان نصب شده است.
همچنین بر اساس این گزارش یک بنر بزرگ از تصویر آیت الله خمینی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران نیز در منطقه مرزی بین لبنان و اسراییل نصب شده است.
زیر این بنر به زبان های عربی و عبری جمله " ما می آییم " نوشته شده و بالای آن پرچم های حزب الله نصب شده است.
روزنامه جروزالم پست اسراییل نصب نمادهای ایران و حزب الله لبنان در فاصله چند متری داخل مرز لبنان را به عنوان نشانه ای از نفوذ رو به گسترش ایران در منطقه دانسته است.
به نوشته این روزنامه بنر منقش به تصویر بنیانگذار جمهوری اسلامی و عبارت ما می آییم درست در جایی نصب شده که محل کشته شدن 10 سرباز اسراییلی در سال 1985 و در یک حمله انتحاری از سوی حزب الله بوده است.
گفتنی است اخیرا نصب یک روزشمار معکوس از پایان اسراییل در حاشیه راهپیمایی روز قدس در تهران نیز واکنش هایی را در میان مقامات رژیم اسراییل در پی داشته که از جمله آنها بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسراییل 3 روز پیش با توییت کردن تصویر روزشمار معکوس نابودی اسراییل، با ناراحتی و لحن عصبانی توییت کرده بود: اسراییل خیلی پیش از استقرار جمهوری اسلامی در ایران بوده و خیلی پس از آن نیز به حیات خود ادامه خواهد داد.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала