شاهزادگان اماراتی به 15 سال حبس محکوم شدند

© Fotolia / Shapovalphoto1Сказка в театре теней
Сказка в театре теней - اسپوتنیک ایران
Telegram
8 شاهزاده اماراتی در بلژیک به خاطر خشونت با خدمتکاران به 15 سال حبس محکوم شدند و پرداخت 184 هزار دلار محکوم کرد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از جام جم آنلاین، دادگاهی در بلژیک ۸ تن از شاهزادگان اماراتی را به جرم قاچاق انسان و بدرفتاری با خدمتکاران خود به حبس و جریمه نقدی محکوم کرد.

پرونده متهمان در سال ۲۰۰۸ در دادگاهی در بلژیک پس از آن گشوده شد که ۸ تن از اعضای خانواده سلطنتی النحانیه به مدت چند ماه یک طبقه کامل در هتل کُنراد بروکسل اجاره کرده و رفتارهایی غیرانسانی و خشونت‌آمیز با ۲۳ خدمتکار خود داشتند؛ در نهایت یکی از خدمتکاران موفق به فرار می‌شود و موضوع را به پلیس بلژیک گزارش می‌دهد.

پلیس بلژیک ضمن اشاره به اینکه بیشتر این خدمتکاران خانم و از کشورهای مختلف آفریقایی بودند درباره نحوه بدرفتاری شاهزادگان اماراتی با خدمتکاران خود می‌افزاید: خدمتکاران مجبور بودند برای انجام امورات و فرمایش‎های شاهزادگان هفت روز هفته و ۲۴ ساعت کار کنند.

در ادامه این گزارش آمده که خدمتکاران مجبور بودند که پس‌مانده غذاهای شاهزادگان را بخورند و تنها چند ساعت بر روی کف زمین و بدون هیچ پتو و زیراندازی می‌خوابیدند؛ برخی از این خدمتکاران هیچ‌گونه روادیدی برای اجازه کار نداشتند، بنابراین دست‌مزد ناچیزی دریافت می‌کردند و بقیه هم نیز هیچ پرداختی دریافت نمی‌کردند.

دادگاه پس از 9 سال سرانجام این شاهزادگان را به 15 سال حبس تعلیقی و پرداخت 184 هزار دلار محکوم کرد.در ایالت کالیفرنیای امریکا مانورهای متهورانه یک موتورسوار باعث تصادف شدید در خیابان شد.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала