کنفرانس مشترک تروریستها با رجوی و افسر سعودی پیش از حادثه تروریستی تهران

© REUTERS / Omid Vahabzadeh/TIMA کنفرانس مشترک تروریستها با مریم رجوی و افسر سعودی پیش از حادثه تروریستی تهران
کنفرانس مشترک تروریستها با مریم رجوی و افسر سعودی پیش از حادثه تروریستی تهران - اسپوتنیک ایران
Telegram
پیش از حملات تهران، تعدادی از سران تروریست‌ها با مریم رجوی دیدار کرده اند و یک افسر سعودی هم از طریق ویدیو کنفرانس در آن نشست حضور داشته است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مدیر دفتر العالم در دمشق در رابطه با حوادث اخیر تهران گفت؛ یک هفته قبل از این حملات، تعدادی از سران تروریست‌ها با مریم رجوی سرکرده گروه منافقین دیدار کرده اند و یک افسر سعودی هم از طریق ویدیو کنفرانس در آن نشست حضور داشته است.

حسین مرتضی می گوید در این نشست "نصر الحریری" رئیس هیأت مخالفان سوری در ریاض، "یاسر عبدالرحیم"، فرمانده سابق اتاق عملیات جیش الفتح در حلب؛ "حسن ابراهیم عطیه"، "ابواسامه الجولانی" و عناصری که با اسرائیل و سازمان اطلاعات اردن در ارتباطند حضور داشتند.

وی می افزاید: یک افسر اطلاعاتی سعودی نیز از طریق اسکایپ به جمع این افراد اضافه شده است. این نشست با سبک و سیاق اتاق عملیات مشترک بین منافقین و سازمانی که در کنار گروه های تروریستی در حومه ادلب می جنگند برگزار شده و در آن برخی اهداف در تهران از سوی هسته های خفته مخصوصا کسانی که از سوریه بازگشته اند مشخص شده است.

موضوعی که در این نشست میان رجوی و سران تروریست ها بررسی شده، مشارکت دادن گروهکی از داعش در داخل ایران توسط گروه منافقان در عملیات آرمگاه آیت الله خمینی بوده است.

بر این اساس جزئیات این اقدام توسط مریم رجوی شرح داده شده و وی در پاسخ به سوالی درباره فایده این عملیات که توسط افسر سعودی از طریق اسکایپ مطرح شد، گفته است که این عملیات پاسخی به سخنرانی اخیر رهبر ایران در سالگرد درگذشت آیت الله خمینی خواهد بود.

 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала