استاندار تهران: اوضاع تحت کنترل کامل نیروهای امنیتی قرار دارد

© Fotolia / Borna_Mirسفر وزیر امور خارجه کویت به ایران
سفر وزیر امور خارجه کویت به ایران - اسپوتنیک ایران
Telegram
سیدحسین هاشمی استاندار تهران با اشاره به وقوع 2 حادثه تروریستی امروز حرم مطهر امام و مجلس شورای اسلامی گفت: اوضاع در هر 2 منطقه تحت کنترل کامل نیروهای انتظامی و امنیتی قرار دارد و جای هیچگونه نگرانی نیست.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبرگزاری ایرنا، سیدحسین هاشمی روز چهارشنبه ضمن اعلام این مطلب افزود: در حادثه حرم مطهر امام (ره)، یکی از مهاجمان به هلاکت رسید و یکی دیگر از مهاجمان خود را منفجر کرد و باقی مهاجمان نیز دستگیر شدند.
وی اظهار کرد: در حادثه حرم امام راحل، یک نفر (مامور فضای سبز) به شهادت رسید و چند نفر نیز مجروح شدند.
استاندار تهران تاکید کرد: در حال حاضر محدوده حرم مطهر، تحت کنترل نیروهای امنیتی است و هیچ گونه نگرانی و مشکلی وجود ندارد.
وی در خصوص حادثه تروریستی مجلس شورای اسلامی نیز اظهار کرد: در این حادثه نیز نیروهای امنیتی، انتظامی و اطلاعاتی در محل حضور داشته و اوضاع تحت کنترل است.
به گفته استاندار تهران، جلسه شورای تامین شهرستان تهران برای بررسی موضوع ساعت 12 ظهر امروز تشکیل شد و درهمین ارتباط ساعت 13 و 30 دقیقه امروز نیز جلسه شورای تامین استان تهران به منظور بررسی ابعاد حادثه تشکیل می شود
هاشمی اظهار کرد: با توجه به حضور موثر نیروهای امنیتی در 2 محل حادثه تروریستی اوضاع به طور کامل تحت کنترل است و جای نگرانی نیست.
افراد ناشناسی روز چهارشنبه در 2 رویداد جداگانه در راهروهای مجلس شورای اسلامی و نیز حرم مطهر امام (ره) اقدام به تیراندازی کردند که در این 2 حادثه چند نفر زخمی شدند.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала