با این تی شرت به راحتی سفر کنید (عکس)

© Photo / محمد تاجرانبا این تی شرت به راحتی سفر کنید (عکس)
با این تی شرت به راحتی سفر کنید (عکس) - اسپوتنیک ایران
Telegram
طراحی یک تی‌شرت که نمادهای مسافرتی بر روی آن درج شده است بدون نیاز به یادگیری زبان های محلی سفر را برای شما آسان تر می کند.

به گزارش اسپوتنیک، سفر به کشورهای مختلف و دیدن نمادها، آثار باستانی، تکنولوژی‌ها و طبیعت در هر نقطه از جهان جذابیت ها و شگقتی های خاصی دارد اما شما برای رفتن به کشورهای مختلف، برای داشتن سفری خوب و بی دغدغه باید تا حدود به زبان محلی آن کشور تسلط داشته باشید تا برای اقامت برایتان مشکلی پیش نیاید.
به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، هرچند تسلط به زبان بسیاری از کشورها دشوار است اما مساله مهم یکسان بودن مفهوم بسیاری از نمادهایی است که شما در یک سفر تفریحی به آن نیاز دارید، به عنوان مثال رستوران، بیمارستان، پمپ بنزین، تعمیرگاه، هتل و… از جمله این نمادهای مشترک است.
طراحی تی‌شرت توريستى IcanSpeak که تصویر 40 آیکون جهانی روی آن چاپ شده، برای مواقعی که نمی توانید به زبان محلی صحبت کنید و با مشکلی برخورد کرده یا نیاز به چیزی دارید می توان در سفر برایتان کارگشا باشد و در برقراری ارتباط بدون زبان تلکم به شما کمک کند.

این تی شرت تا حدودی می تواند نیازهای اولیه شما را برای ارتباط گرفتن با اطرافیانتان رفع کند و موجب شود تا شما در سفرتان بیشتر لذت ببرید.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала