رمضان قدیروف: اروپا برای مبارزه با تروریسم به مشاوره ما نیاز دارد

© Sputnik / Said Tsarnaevرمضان قدیروف: اروپا برای مبارزه با تروریسم به مشاوره ما نیاز دارد
رمضان قدیروف: اروپا برای مبارزه با تروریسم به مشاوره ما نیاز دارد - اسپوتنیک ایران
Telegram
رهبر چچن از غرب خواست، تا امنیت شهروندان خود و گردشگران خارجی را تامین نماید.

رمضان قدیروف رهبر جمهوری چچن اعلام نمود که ما توصیه هایی برای اروپا در مبارزه با تروریسم داریم، ما ازغرب می خواهیم تا امنیت شهروندان خود و گردشگران خارجی را تامین نماید.  

به گزارش اسپوتنیک، قدیروف در کانال تلگرام خود نوشت: "در حالی که مقامات اروپایی سرگرم رسیدگی به مشکلات واهی در روسیه هستند، و در این میان توجه خاصی به جمهوری چچن دارند. در این زمان در خاک خود و در کشورهای خود حوادث تروریستی رخ می دهد و جان مردم از بین می رود".

به گفته وی، "ولع زیاد" کشورهای اروپایی برای یافتن راه هایی جهت اعمال فشار بر روسیه باعث شده است که اروپا خود به هرج و مرج داخلی تن بسپارد.

رهبر چچن در ادامه افزود: "اروپا به طور فعال به امور دیگر کشورها می پردازد، این امر باعث شده که آنها به طور کامل خود را فراموش کنند، هم مردم خود را و هم مشکلات خود <…> ما تسلیت عمیق خود را (در ارتباط با حملات تروریستی در لندن) ابراز می داریم. ما به نوبه خود، همیشه آماده کمک و مشاوره در مبارزه با تروریسم به اروپا هستیم. ما توانستیم در خاک خود به این هدف دست یابیم".

قدیروف، از ساکنان چچن خواست تا سفرهای خود به اروپا را محدود نمایند.

شایان ذکر است، در روز 4 ژوئن در لندن، دو حمله تروریستی انجام گرفت. سه مرد با ماشین ون خود با عبور از پیاده رو در پل لندن به مردم حمله نمودند. سپس این تروریست ها از خودروری خود خارج شده و شروع به حمله به عابران با چاقو نمودند. در نتیجه این حادثه تا کنون 7 نفر کشته شدند و حدود 50 تن زخمی شده اند. 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала