برای سوزاندن کالری آنچه که می خوریم چقدر باید فعالیت داشته باشیم؟ (ویدئو)

© Fotolia / Head78برای بازسازی بافت قلب ، پیاده روی کنید
برای بازسازی بافت قلب ، پیاده روی کنید - اسپوتنیک ایران
Telegram
فصل گرما در روسیه نیز به زودی آغاز می شود و مردم این کشور نیز همچون بسیاری از کشورها آماده فصل گرما و رسیدگی به وضعیت اندام خود می شوند.

فصل گرما در روسیه نیز به زودی آغاز می شود و مردم این کشور نیز همچون بسیاری از کشورها آماده فصل گرما و رسیدگی به وضعیت اندام خود می شوند.
به گزارش اسپوتنیک، در روسیه نیز با رسیدن فصل گرما بسیاری از مردم خود را آماده می کنند. این آمادگی از این جهت است که بسیاری از مردم و علاالخصوص قشر جوان در جهت پوشیدن لباس های کمتر، داشتن اندامی زیباتر، پوشیدن مایو و بیکینی، خود را لاغر می کنند. اضافه وزن در قرن جدید به یکی از معضلات گریبان گیر افراد و مخصوصا ساکنان کلان شهرها تبدیل شده است. کاهش وزن طبیعی به کمک فعالیت های جسمانی و تغذیه مناسب در حد نرمال می تواند هم به داشتن اندامی زیباتر کمک کند و هم وضعیت جسمانی انسان را بهبود بخشد.

در این ویدئو گفته می شود که برای آنچه که دریافت می کنیم، چقدر باید بدویم. برای مثال کالری بیسکوئیت باید 15 دقیقه یا 2،5 کیلومتر، تخم مرغ باید 20 دقیقه یا 3،4 کیلومتر، نان تست باید 22 دقیقه یا 3،6 کیلومتر،موز باید 23 دقیقه یا 3،6 کیلومتر و شکلات 10 گرمی باید 140 دقیقه یا 23،4 کیلومتر دودندگی کرد. برای سوزاندن کالری یک استیک 230 گرمی نیاز به 27،2 کیلومتر یا 166 دقیق دویدن نیازاست.
در آخر این ویدئو که به شدت مورد توجه کاربران روسی قرار گرفته است گفته می شود که برای سوزاندن کالری کرفس شما هیچ نیازی به تحرک ندارید و انرژی که شما صرف هضم کرفس می کنید از آنچه دریافت می کنید بیشتر است.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала