ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

راشا تودی: در آمریکا از عکس های عکاسان روسی ترسیدند

راشا تودی: در آمریکا از عکس های عکاسان روسی ترسیدند
راشا تودی: در آمریکا از عکس های عکاسان روسی ترسیدند - اسپوتنیک ایران
مارگلاریتا سیمونیان، سردبیر خبرگزاری "اسپوتنیک" و شبکه تلویزیونی "راشا تودی"(RT) معتقد است که آمریکایی ها از عکس های گرفته شده توسط عکاسان روسی در دیدار دونالد ترانپ و سرگئی لاوروف در کاخ سفید ترسیدند و از این رو این عکس ها را منتشر نکردند.

در آمریکا پس از انتشار عکس دیدار دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا و سرگئی لاوروف وزیر خارجه روسیه که پشت درهای بسته انجام شده بود، جنجال بزرگی به راه افتاد. تمامی عکس‌های منتشر شده از دیدار خصوصی ترامپ و لاوروف از سوی عکاسان رسمی دولت روسیه ثبت و در اختیار خبرگزاری‌های غربی قرار گرفت.

کاخ سفید اعلام کرده این دیدار بدون حضور خبرنگاران و مطبوعات برگزار شد و تنها دو عکاس شخصی ترامپ و لاوروف اجازه حضور در ملاقات را داشتند.

عکس ترامپ در حال دست دادن با لاوروف در حضور سرگئی کیسلیاک سفیر روسیه در آمریکا نیز توسط وزارت امور خارجه روسیه منتشر شده و این در حالی که هیچ عکسی از سوی طرف آمریکایی انتشار نیافته است.

© Photo / Twitter/MFA Russiaفاش کردن اطلاعات سری ترامپ برای لاوروف و به خطر افتادن جان جاسوس اسرائیلی
فاش کردن اطلاعات سری ترامپ برای لاوروف و به خطر افتادن جان جاسوس اسرائیلی  - اسپوتنیک ایران
فاش کردن اطلاعات سری ترامپ برای لاوروف و به خطر افتادن جان جاسوس اسرائیلی

 

مارگاریتا سیمونیان در پیامی توئیتری نوشت: "در آمریکا از عکس های عکاسان روسی ترسیدند، تعجب نمی کنم اگر کنگره در روزهای آتی به مطالعه این عکس ها بپردازد!".

شماری از روزنامه نگاران آمریکایی به خاطر این ماجرا بسیار خشمگین شده و آن را رویکردی علیه رسانه های آمریکایی توصیف کردند.

 

 

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала