ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

آزمایش خودروی پرنده در آلمان (ویدئو)

© Photo / Youtube/Liliumآزمایش خودروی پرنده در آلمان (ویدئو)
آزمایش خودروی پرنده در آلمان (ویدئو) - اسپوتنیک ایران
پورتال The Verge از آزمایش موفقیت آمیز خودروی پرنده "لیلیوم" در مونیخ خبر داد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از تجارت امروز، خودروهای پروازی همواره سنگ بنا و نماد آینده محسوب شده‌اند، با این وجود تاکنون بسیاری از این مدل‌ها جدی گرفته نشده اند. اما ظاهرا اوضاع تغییر کرده و بسیاری از شرکت‌های بزرگ تمام تلاش خود را برای تحقق این رویای انسان اجرایی کرده‌اند.آنها می‌خواهند این خودروپروازها را صحنه فیلم‌های علمی تخیلی به خیابان‌های شهر بکشند.
"لیلیوم" جت آلمانی از جمله این شرکت‌هاست. این شرکت اخیرا با اولین نمونه خودروی خود تست‌های آزمایشی را به شکلی موفق پشت سر گذاشته است.
این نمونه اولیه دو صندلی که شبیه یک هواپیمای کوچک طراحی شده، قابلیت‌های تیک‌آف عمودی بالگردها و توانایی گشت‌زنی افقی را دارد. با وجود اینکه بلند شدن این خودرو از زمین مانند بالگرد است، اما سرعت حرکت آن مانند یک هواپیماست. این خودروپرواز می تواند در حالت کروز با بیشینه سرعت 300 کیلومتر بر ساعت پرواز کند و مسافت 300 کیلومتر را بپیماید.
رئیس شرکت آلمانی لیلیوم جت در این خصوص می‌گوید، این خودروپرواز می‌تواند 5 برابر یک خودروی الکتریکی سرعت گیرد. در اولین آزمایش‌های انجام شده باتری‌های این خودروی پروازی قدرت خوبی برای صعود، جداشدن از زمین و پرواز آسمانی از خود نشان دادند.
لیلیوم جت اعلام کرده قصد دارد در آینده یک مدل پنج صندلی از این خودروی پروازی را به منظور رفاه بیشتر و در قالب یک خودروی پروازی شهری بسازد. آنها قصد دارند در آینده این مدل را به یک پروازی خودران نیز تبدیل کنند.

 

 

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала