ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

رقص زوج آلمانی در میدان نقش جهان اصفهان (ویدئو،عکس)

© Sputnik / Vladimir Pesnyaرقص زوج آلمانی در میدان نقش جهان اصفهان (ویدئو،عکس)
رقص زوج آلمانی در میدان نقش جهان اصفهان (ویدئو،عکس) - اسپوتنیک ایران
رقص زوج آلمانی در میدان نقش جهان اصفهان در شبکه های اجتماعی طرفداران بسیاری پیدا کرد.

به گزارش اسپوتنیک، کلیپی در شبکه های اجتماعی طرفداران بسیاری پیدا کرده است که در آن زوج آلمانی در میدان نقش جهان اصفهان رقص دو نفره ای انجام می دهند.
این زوج آلمانی که به عنوان توریست به شهر اصفهان سفر کردند در کنار موزیک خیابانی به رقصیدن می پردازند.
کاربران بسیاری در شبکه های اجتماعی مختلف با نگاه مثبت اقدام به انتشار این کلیپ نموده اند.

بسیاری از کاربران این اقدام رمانتیک و پراحساس را تحسین کرده و عنوان کردند که رقص دونفره آنان باعث ایجاد هر چه بیشتر شادی شده است.
پدیده موسیقی خیابانی در ایران به سرعت رشد کرده و در سطح شهرهای مختلف ایران می توان شاهد حضور نوازنده های با استعداد ایرانی بود.
با پیشرفت فرهنگ در کلان شهرها دیگر بسیاری به خوبی می دانند که بسیاری از نوازنده های خیابانی از اقشار تحصیل کرده، هنرمند و فرهیخته جامعه محسوب می شوند. با نگاهی به وضعیت پوشش، سازهای گران قیمت، چهره های آراسته، نوازندگی حرفه و سبک نواختن می توان مشاهده نمود که بسیاری از آنها فقط به خاطر پول و کسب درآمد این کار را نمی کنند و دوست دارند تا دیگران نیز با شنیدن و مشاهده هنر آنها لذت ببرند. یادآور می شویم که نوازنده های خیابانی گدا نیستند و می خواهند از فضای شهری برای نشان دادن استعداد و توانایی های خود استفاده کنند. ولی نوازنده های خیابانی نیز مانند همه اقشار جامعه برای امرار معاش، ادامه فعالیت و ترقی نیاز به حمایت های مالی دارند.

ممنون از تیم کافه ایوان…. @ramin_shygun @aren_distortion @_sina.hooshmand_ @ehsan.nikbagh @amirrezzaaj @behzadbolourchi @Ivancafe1 @aliazimiofficial

Публикация от گروه موزیک خیابانی پرانتز… (@parantez.band) Мар 25 2017 в 9:33 PDT

پدیده نوازندگی خیابانی در اکثر کلان شهرهای جهان بسیار مرسوم است و وجه ی شهر ها را زیباتر می کند. اکثر کاربران شبکه های اجتماعی نیز همچون این زوج آلمانی نظر مثبت و حس خوبی نسبت به نوازنده های خیابانی دارند.
کاربری می نویسد که انتشار این کلیپ نظر بسیاری از کاربران خارجی که دید اشتباه از ایران دارند را نسبت به ایران به سمت مثبت تغییر می دهد.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала