ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

معاون رئیس‌جمهور سابق آمریکا: بزرگ شو و توئیت کردن را تمام کن

© AFP 2021 / Mandel Nganمعاون رئیس‌جمهور سابق آمریکا: بزرگ شو و توئیت کردن را تمام کن
معاون رئیس‌جمهور سابق آمریکا:  بزرگ شو و توئیت کردن را تمام کن - اسپوتنیک ایران
جو بایدن معاون رئیس‌جمهور سابق آمریکا در انتقاد از مواضع رئیس جمهور کنونی این کشور خطاب به دونالد ترامپ گفت: بزرگ شو و توئیت کردن را تمام کن.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از جام جم آنلاین، جو بایدن معاون رئیس‌جمهور سابق آمریکا روز پنجشنبه در دانشگاه پنسیلوانیا گفت که ترامپ باید بالغ شده و به توئیت کردن پایان دهد.
به گزارش پایگاه «هیل»، بایدن که در مراسم افتتاح «مرکز بایدن برای دیپلماسی و تعامل جهانی» در دانشگاه پنسیلوانیا حضور یافت، با سوال یکی از دانشجویان مواجه شد که از او پرسید، اگر بخواهید ترامپ را نصیحت کنید چه خواهید گفت؟
معاون باراک اوباما با سرعت پاسخ داد: «ترامپ بزرگ شو». بایدن همچنین اظهار داشت که رئیس جمهور آمریکا باید به توئیت کردن پایان داده و تمرکز روی مسائل مهم را آغاز کند.
وی افزود: سخنان یک رئیس‌جمهور مهم است. این سخنان اثرات بسیار بسیار بزرگی در سراسر جهان دارد. زمانی که رئیس‌جمهور آمریکا صحبت می‌کند رهبران و مردم جهان برای تحلیل آنچه که وی گفته‌، در تلاش هستند زیرا این سخنان بسیار مهمند.
بایدن همچنین تاکید کرد: ترامپ حتی فکرش را هم نمی‌کرد زمانی رئیس‌جمهور ایالات متحده آمریکا شود.
گفتنی است او دی ماه گذشته و در آخرین هفته های حضور در کاخ سفید، در اظهاراتی مشابه به ترامپ گفته بود: بزرگ شو دونالد، دیگر رئیس‌جمهور شدی

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала