ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

سه هزار و 154 مورد عملیات امداد و نجات جاده ای توسط هلال احمر ايران

© Photo / Wikimedia Commons/Mohsan Dabiri-e Vaziriجمعیت هلال احمر
جمعیت هلال احمر - اسپوتنیک ایران
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر ايران از انجام سه هزار و 154 مورد عملیات امداد و نجات جاده ای در تعطیلات نوروزی امسال با هدف خدمات دهی به مسافران و گردشگران در راه های ارتباطی کشور خبر داد.

به گزارش اسپوتنيک به نقل از ایرنا- شاهین فتحی روز سه شنبه در حاشیه بازدید از پایگاه های طرح امداد و نجات نوروزی جمعیت هلال احمر ایلام اظهار کرد: این تعداد عملیات در اجرای طرح امداد و نجات جاده ای این جمعیت از 25 اسفند پارسال تا هشتم فروردین امسال انجام شده است. 
وی ادامه داد: در اجرای این طرح یک هزار و 335 پایگاه امداد و نجات این جمعیت در راه های ارتباطی سراسر کشور با هدف کاهش تلفات جاده ای و امداد رسانی به حادثه دیدگان حوادث احتمالی دایر شده و در حال خدمت رسانی هستند.

فتحی با بیان اینکه این طرح تا 15 فروردین امسال ادامه خواهد داشت، از راه اندازی تیم واکنش سریع جمعیت هلال احمر ایلام نیز خبر داد و افزود: این تیم امدادی با امدادگران آموزش دیده عملکرد مطلوبی در تعطیلات نوروزی داشته است.

 اجرای طرح امداد و نجات نوروزی جمعیت هلال احمر همه ساله با هدف کاهش تلفات ناشی از حوادث رانندگی 25 اسفندماه تا 15 فروردین ماه همزمان با سراسر کشور در این استان اجرا می شود. در اجرای این طرح امسال 15 پایگاه ثابت و سیار در جاده های ارتباطی این استان مستقر و عملیات امدادرسانی را انجام می دهند. 

 

 

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала