ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

داعش و القاعده به جان هم افتاده اند

© AFP 2021 / Militant Website, Fileنفت و اعضای بدن. داعش از چه پول در می آورد؟
نفت و اعضای بدن. داعش از چه پول در می آورد؟ - اسپوتنیک ایران
گروه تروریستی داعش، ایمن الظواهری و ابومحمد الجولانی سرکرده های القاعده و تشکیلات آزادسازی شام را به باد فحش گرفت.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از جام جم آنلاین، گروه تروریستی داعش، ایمن الظواهری و ابومحمد الجولانی سرکرده های القاعده و تشکیلات آزادسازی شام را به باد فحش گرفت.به گزارش جام جم آنلاین از العالم، گروه تروریستی داعش، الجولانی را خائن، پیمان شکن و محبوب و هم پیمانِ جنبش های بیداری دانست و الظواهری را «سفیهی خرفت» خواند.

این فحش ها ضد سرکرده های القاعده و تشکیلات آزادسازی شام، در فایلی مطرح شد که داعش، تحت عنوان «بر دروازه های حماسه ها» دربارۀ درگیری های داعش در اطراف دیرالزور منتشر کرد.

داعش، گروه های مخالف سوری را مزدور غرب و ترکیه دانست و اعلام کرد؛ این گروه ها، با ذلت و خواری از حلب خارج شدند و برای خروج از این شهر، از اتوبوس های سبزی استفاده کردند — که دولت سوریه برای انتقال آنان در نظر گرفته بود- آن گاه با اتوبوس های ترکیه، به حومۀ حلب شمالی آورده شدند تا با داعش بجنگند.

داعش همچنین تاکید کرد: زمام گروه های ارتش آزاد و گروه های کُرد، به دست کافران است و رهبری آنان با دلار صورت می گیرد به همین سبب اهمیتی به بهشت و جهنم نمی دهند. تشکیلات آزادسازی شام نیز در این راستا، تفاوتی با دیگر گروه ها ندارد.    

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала