ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

شهرت مصاحبه با پروفسور رابرت کلی به عنوان خنده دار ترین مصاحبه جدی در فضای مجازی(ویدئو)

به گزارش اسپوتنیک، مصاحبه زنده و مستقیم خبرگزاری بی بی سی با پروفسور "رابرت کلی" در حالی صورت پذیرفت که کودکان خردسال او نیز وارد اتاق شدند. این اتفاق یکی از جالبترین و نادرترین اتفاقات در طول مصاحبه های اینترنتی بود و به سرعت در شبکه های اجتماعی جهانی سراسر دنیا پخش شد.

صفحه رسمی خبرگزاری بی بی سی در شبکه اجتماعی توییتر با انتشار این کلیپ از پیوستن و حضور افتخاری خردسالان پروفسور رابرت کلی به مصاحبه خبر داد.

در این ویدئو مشاهده می شود که پروفسور رابرت کلی به صورت کاملا جدی مشغول مصاحبه با شبکه بی بی سی بود که حالی که گرم صحبت در مورد مسائل کره جنوبی بودند به ناگهان دختر خردسال او وارد اتاق می شود و در کادر دوربین نمایان می گردد.
پس از او کودک خردسال دیگر پروفسور به سرعت با روروئک خود وارد اتاق می شود که حضور این دو کودک به شدت بر تمرکز پروفسور کلی تاثیر می گذارند. در حالی که پروفسور سعی می کند مصاحبه قطع نشود، همزمان تلاش می کند که دختر خود را وادار به ترک اتاق کند که در آخر پرستار بچه ها که از آنها جا مانده بود به سرعت وارد اتاق شده و کودکان را از اتاق خارج می سازد. ورود کودکان به اتاق تلاش پروفسور برای وادار کردن دختر خردسالش برای ترک اتاق و حرکات تند و سریع پرستا همه و همه صحنه جالب و طنز آمیزی را ایجاد کرد که در شبکه های اجتماعی طرفداران بسیاری پیدا کرده است.
بسیاری از کاربران اظهار کردند که این مصاحبه یکی از خنده دارترین مصاحبه های انجام شده است.
یکی از کاربران با نگاهی طنز آمیز عنوان می کند که "وااااى عالى بود. جااانم كوچیكه با چه سرعتى رانندگى میكرد."
یکی از کاربران می گوید که "چقد برخورد خودش و خانومش بد بود با بچه ها. میتونستن بهتر ببرنشون بیرون!" بسیاری از کاربران معتقدند که پرستار روش مناسبی برای بیرون بردن بچه ها از اتاق بكار نبرده بوده است.

 

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала