ملاقات با موجودات فضایی در سال 2031 ترس و تعجب بسیاری از کاربران فضای مجازی را به دنبال داشته است(ویدئو)

© Photo / Pixabayملاقات با موجودات فضایی در سال 2031 ترس و تعجب بسیاری از کاربران فضای مجازی را به دنبال داشته است(ویدئو)
ملاقات با موجودات فضایی در سال 2031 ترس و تعجب بسیاری از کاربران فضای مجازی را به دنبال داشته است(ویدئو) - اسپوتنیک ایران
Telegram
در ویدئویی که توسط رسانه ملی ایران پخش شده است گفته می شود که چندی پیش از سوی ناسا اعلام شده بود که موجودات فضایی و یا فرازمینی وجود دارند و پس از سال ها بیم و ابهام مردم زمین نسبت به موجودات غیر زمینی وجود آنان تایید شده است.

به گزارش اسپوتنیک، این خبر در شبکه های اجتماعی بازتاب گشترده ای داشت و ترس و شگفتی بسیاری را به همراه داشت.
یکی از کاربران شبکه اجتماعی فیس بوک با انتشار این خبر نوشته است:" ﺳﺮ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻧﺎﺳﺎ ﭘﺮﺩﻩ ﺭﺍ ﮐﻨﺎﺭ ﺯﺩ ﻭ ﺗﻠﻮﯾﺤﺎ ﻭﺟﻮﺩ ﻓﺮﺍﺯﻣﯿﻨﯽ ﻫﺎ ﺭﺍ ﺗﺎﯾﯿﺪ ﮐﺮﺩ
ﺑﻪ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﺁﻥ ﺷﺒﮑﻪ 3 ﺳﯿﻤﺎ ﺩﺭ ﺑﺨﺶ ﺍﺧﺒﺎﺭ ﺷﺒﺎﻧﮕﺎﻫﯽ ﺍﯾﻦ ﺧﺒﺮ ﺭﺍ ﺍﻧﻌﮑﺎﺱ ﺩﺍﺩ."

در این خبر امده است که یک مقام ارشد ناسا اعلام کرده است که در دهه های آینده با این موجودات فرازمینی دیدار خواهیم کرد. همچنین اعلام شده است که به پیش بینی دانشمندان روسی سال 2031 سال ملاقات با فرازمینی هاست.
در پی انتشار این خبر، کاربران بسیاری واکنش نشان دادند. یکی از کاربران شبکه اجتماعی فیس بوک که ادعا می کند قبلا این موجودات را دیده است نوشته است که "من بشخصه فرازمینی دیدم پارسال تابستون وقتی روی تراس دراز کشیده بودم حتی به یکنفر دیگه هم نشون دادم تا مطمین شدم خواب نمیبینم."
کاربران دیگر نیز با اعلام ترس و تعجب خود نسبت به این خبر موضع گیری کردند.
یکی از کاربران دیگر که اینگونه خبر ها را تکذیب می کند نوشته است که "من که فکر میکنم همش یه سرگرمی و تفریح پر درآمد شرکت های بزرگ است… کدوم ملاقات… گیریم هم باشه اونا که نمیان عید و بازدید.. ممکن است نسل زمینی ها رو بردارن… شما با هر زبانی که باشون تماس بگیری نه اونا میفهمنن نه زمینی ها اصلا شاید موجوداتی نیم وجبی و سمی باشن یا چنان وحشتناک که همه رو نابود کنن."
از سوی برخی کاربران اینترنت خبرهای دیگری نیز به گوش رسیده است که گفته می شود ناسا به دلایلی این خبر را تکذیب کرده است.

 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала