ابتکار جدید میوه فروشان تهرانی برای زیباتر شدن زندگی(عکس)

© Photo / Pixabayابتکار جدید میوه فروشان تهرانی برای زیباتر شدن زندگی(عکس)
ابتکار جدید میوه فروشان تهرانی برای زیباتر شدن زندگی(عکس) - اسپوتنیک ایران
میوه فروشان تهرانی طرح عرضه میوه رایگان به کودکان را عملی کردند.

به گزارش اسپوتنیک، شاید بارها دیده باشیم که زمانی که بزرگترها مشغول خریدن میوه هستند کودکان نیز همگام با آنها درخواست میوه می کنند اما پدر و مادر به او می گویند صبر کن تا اول میوه را بخریم بعد از آن به تو می دهیم. کودک نیز با آنکه میوه های رنگارنگ به او چشمک می زنند مجبور است صبر کند تا این خرید طولانی به پایان برسد.
در یکی از میادین میوه و تره بار تهران، طرح عرضه میوه رایگان عملی شد تا دیگر کودکان مجبور به صبر کردن برای خوردن میوه دلخواه خود نباشند. کاربران بسیاری بر این عقیده اند که چنین اقداماتی، جهان را زیباتر می کند.
در این طرح چند سبد از هر نوع میوه گذاشته شده است تا کودکان با فراغ بال هر کدام را که دوست دارند انتخاب کرده و بخورند.
عکس این طرح در شبکه های اجتماعی مختلف منتشر و به شدت مورد توجه کاربران قرار گرفته است. یکی از کاربران شبکه اجتماعی توییتر نیز با انتشار تصویر مربوط به این اقدام، از ابتکار مغازه دار تهرانی برای عرضه رایگان میوه به کودکان ابراز خرسندی کرده است.

کابران بسیار دیگری نیز این اقدام را تحسین کردند و خواهان انتشار این طرح در سراسر ایران هستند.
کابر دیگری نیز در شبکه اجتماعی فیس بوک عکسی از این طرح را منتشر کرده است. این کاربر عنوان کرده است که "امیدوارم این طرح نه فقط در میدان تره بار جلال آل احمد بلکه در همه میادین و همه جا فراگیر شود و در سرتا سر ایران شاهد اینگونه طرح ها به نفع کودکان و افراد نیازمند باشیم."

یکی از کاربران شبکه اجتماعی ضمن تشویق این طرح نوشته است که "من این حرکت را بسیار تحسین می کنم و امیدوارم به طرحی جهانی تبدیل بشه."

 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала