ایران با غلبه بر آمریکا قهرمان رقابت‌های کشتی آزاد جام جهانی 2017 شد

© Sputnik / Александр Вильф / ورود به گالری تصاویرایران با غلبه بر آمریکا قهرمان رقابت‌های کشتی آزاد جام جهانی 2017 شد
ایران با غلبه بر آمریکا قهرمان رقابت‌های کشتی آزاد جام جهانی 2017 شد - اسپوتنیک ایران
فینال رقابت‌های کشتی آزاد جام جهانی 2017 امروز در سالن شش هزار نفری امام‌خمینی کرمانشاه بین‌ تیم‌های ایران و امریکا برگزار شد و آزادکاران ایران در این رقابت دشوار و نفسگیر موفق شدند با برتری در پنج مسابقه، جام قهرمانی را در ایران نگه دارند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از تابناک، تیم های ملی کشتی آزاد ایران و آمریکا در فینال رقابت های جام جهانی به مصاف هم رفتند که در پایان این رقابت تنگاتنگ ایران با تشویق بی امان تماشاگرانش موفق شد از سد آخرین حریف خود عبور کند و جام قهرمانی این رقابت ها را حفظ کند.

 تیم های ملی کشتی آزاد ایران و آمریکا در فینال رقابت های جام جهانی به مصاف هم رفتند که تیم ملی کشورمان با پیروزی در پنج رقابت از هشت رقابت این مسابقه توانست برای ششمین دوره متوالی عنوان قهرمانی را از کسب کند.

فینال رقابت‌های کشتی آزاد جام جهانی 2017 از ساعت 17:15 امروز به وقت ایران در سالن شش هزار نفری امام‌خمینی کرمانشاه بین‌ تیم‌های ایران و امریکا برگزار شد و آزادکاران ایران در این رقابت دشوار و نفسگیر موفق شدند با برتری در پنج مسابقه، جام قهرمانی را در ایران نگه دارند. شکست حسن یزدانی قهرمان المپیک مقابل رقیب آمریکایی خود ، تیم ما را غافلگیر کرده بود اما در آخرین کشتی کمیل قاسمی سنگین وزن کار را تمام کرد.

در این دیدار حساس تیم ملی کشتی آزاد ایران با پیروزی‌های حسن رحیمی، مسعود اسماعیل‌پور، میثم نصیری، مصطفی حسین‌خانی و کمیل قاسمی با نتیجه 5 بر 3 از سد آمریکا گذشت تا برای هشتمین بار قهرمان جام جهانی کشتی آزاد شود.

همچنین پیمان یاراحمدی، حسن یزدانی و امیرمحمدی سه نماینده دیگر ایران بودند که نتیجه را به رقبای آمریکایی خود واگذار کردند.

نتایج انفرادی این مسابقه به شرح زیر است:

ایران — آمریکا

57 کیلوگرم: حسن رحیمی، برنده — آنتونی راموس (6 بر صفر)
61 کیلوگرم: مسعود اسماعیل پور، برنده — لوگان استیبر(6 بر 2)
65 کیلوگرم: میثم نصیری، برنده — فرانک مولینارو —(5 بر 4)
70 کیلوگرم: مصطفی حسین خانی، برنده — جیمز گرین(2 بر صفر)
74 کیلوگرم: پیمان یاراحمدی — جردن باروس، برنده (2 — 3)
86 کیلوگرم: حسن یزدانی — دیوید تایلور، برنده (4 بر 8)
97 کیلوگرم: امیر محمدی 3 — کایل اسنایدر 7
125 کیلوگرم: کمیل قاسمی 6 — نیک گویازدوفسکی 0

 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала