درخواست کار یک دختر هفت ساله از گوگل

© AFP 2022 / Damien Meyerدرخواست کار یک دختر 7 ساله از گوگل
درخواست کار یک دختر 7 ساله از گوگل - اسپوتنیک ایران
Telegram
مدیر عامل شرکت گوگل در یک نامه‌، به درخواست عجیب یک دختر 7 ساله جویای کار پاسخ داد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، یک دختر هفت ساله که با ارسال نامه از شرکت گوگل خواسته بود وی را استخدام کند، پاسخ خود را در نامه‌ای با امضای مدیر عامل اجرایی این شرکت دریافت کرده است.
به گزارش آسوشیتدپرس، کلویی بریج‌واتر، در نامۀ درخواست استخدام خود به گوگل نوشته است بعد از گفت‌وگو با پدرش درباره آیندۀ شغلی خود، تصمیم گرفته است به استخدام گوگل درآید.

متن نامۀ دختر بچه هفت ساله به مدیرعامل گوگل

کلویی که به کامپیوتر و روبات علاقه‌مند است، دوشنبۀ گذشته این نامه را به مرکز گوگل در «درۀ سیلیکون» در جنوب شرقی سانفرانسیسکو ارسال کرد.
وی در تشریح قابلیت‌های خود برای اشتغال در گوگل نوشت به کامپیوترعلاقه‌مند است و خودش یک تبلت دارد که با آن بازی می‌کند و پدرش به تازگی برایش یک بازی گرفته است که باید در آن، یک روبات را به حرکت درآورد.
در نامه کلویی آمده است معلم‌هایش در مدرسه از وضعیت تحصیلی او خیلی راضی هستند و به پدر و مادرش گفته‌اند وی در کلاس «خیلی خوب» است. کلویی همچنین افزوده است پدرش به او گفته اگر به همین منوال به درس خواندن ادامه دهد، می‌تواند در گوگل استخدام شود. وی نوشته است وقتی شنید کارکنان گوگل در محل کار صندلی شنی (بین‌بگ) و سرسره دارند و می‌توانند «کارتینگ» کنند، به کار در آنجا علاقه‌مند شده، اما گفته است که می‌خواهد در کارخانۀ شکلات‌سازی هم مشغول به کار شود و در مسابقات شنای المپیک شرکت کند.

این دختر ۷ ساله گفته این نامه دومین نامه ای است که در عمرش نوشته و اولین نامۀ وی در کریسمس و خطاب به بابانوئل بوده است.
وی چهار روز بعد از ارسال، پاسخ نامۀ خود را با امضای ساندار پیچای، مدیر اجرایی گوگل، دریافت کرد.

پاسخ مدیر عامل گوگل به نامۀ درخواست شغل دختربچۀ هفت ساله

ساندار پیچای، مدیرعامل اجرایی گوگل به کلویی توصیه کرده است که با سخت‌کوشی، برای رسیدن به آرزوهایش تلاش کند.

ترجمۀ متن کامل پاسخ نامه به شرح زیر است:

«از نامه ات خیلی متشکریم. خوشحالم که به کامپیوتر و روبات‌ها علاقه‌مندی و امیدوارم که به آموختن درباره فناوری ادامه بدهی. باور دارم که اگر همچنان سخت کار کنی و در پی رسیدن به رویاهایت باشی، می‌توانی آنچه را در پی‌اش هستی، انجام دهی- از کار کردن برای گوگل تا شرکت در رقابت‌های شنا در المپیک. چشم انتظار دریافت درخواست کار تو پس از پایان تحصیلاتت هستم. با آرزوی بهترین‌ها برای تو و خانواده‌ات»

والدین کلویی از دیدن پاسخ ساندرا پیچای، مدیرعامل گوگل، «شگفت زده» شده‌اند.

 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала