گزارش و تحلیل

خودروهای بیابانگرد روسی به ایران می روند

© Sputnik / Nikolay Hiznyakخودروهای بیابانگرد روسی به ایران می روند
خودروهای بیابانگرد روسی به ایران می روند - اسپوتنیک ایران
Telegram
"اواز" ( کارخانه خودروسازی اولیانوفسک) ارسال اتومبیل به ایران را از سر می گیرد.

رئیس بخش صادرات "اواز" آندری دوروفییف در اولین نمایشگاه بین المللی اتومبیل با نام Iran Auto Show 2017 که از چهاردهم لغایت هجدهم فوریه برگزار می شود در این خصوص اطلاع داد. اتومبیل های کارخانه خودروسازی اولیانوفسک در این نمایشگاه به معرض نمایش گذاشته شد.
نمایشگاه Iran Auto Show 2017 در مرکز نمایشگاهی جدید تهران با نام شهر آفتاب برگزار می شود. این نمایشگاه به وسعت120000 متر مربع است و می تواند به بزرگترین نمایشگاه بین المللی اتومبیل ایران تبدیل شود: بیش از هزار تولید کننده و ارائه دهنده خدمات ایرانی و بین المللی در آن حضور دارند و انتظار می رود که نیم میلیون بازدید کننده داشته باشد.
کارخانه خودروسازی اولیانوفسک ، دو اتومبیل با نام های اواز پاتریوت و اواز پیکاپ را به نمایش گذاشته است. مدل شاخص این کارخانه یعنی اواز بیابانگرد پاتریوت با موتور بنزینی 2.7 لیتر و قدرت 135 اسب بخار معرفی شده است. این مدل با رنگ سفید و صندلی هایی با روکش چرم (کمر قابل تنظیم برا ی صندلی راننده) ، کنترل آب و هوا ، سنسورهای پارک عقب و جلو و همچنین سیستم چند رسانه ای جدید است.
اواز پیکاپ نیز در مدل موتور بنزینی به زنگ نقره ای متالیک و با امتیاز انتخاب های فراوان برای مدل های راحت است که برای تفریح فعال و همچنین برای کاربرد تجاری ماشین استفاده می شود. نماینده ی فروش رسمی تولید کننده ی روس در ایران "شرکت توان خودرو جی" است. اواز قبلا اتومبیل های خود را به ایران صادر کرده است و در ابتدای سال های 90 تقریبا 15 هزار اتومبیل ارسال شد. اکنون این کارخانه قصد دارد مصرف کننده های ایرانی را با خودروهای بیابانگرد جدید اواز آشنا سازد.
آندری دوروفییف ، رئیس بخش صادرات اواز می گوید: " از سال 2017 ما قصد داریم ارسال اتومبیل های تجاری سواری و سبک را به ایران از سر گرفته و همچنین امکان سازمان دهی تولید محلی طی حمایت شرکای ایرانی را بررسی می کنیم."

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала